Kryžiukai plytelių tarpams 1–4 mm skirti tiksliam plytelių klojimui, užtikrinant vienodus ir estetiškus tarpus. Naudojant šiuos kryžiukus išgaunamas profesionalus galutinis plytelių dangos vaizdas.
Kryžiukų kraštai yra lygūs, todėl jie padeda išlaikyti tikslų tarpų dydį visame paviršiuje. Produktas yra kalibruotas, kas užtikrina aukštą tikslumą ir patikimą rezultatą montavimo metu.
Kryžiukai tinka įvairių tipų plytelių klijavimo darbams, kai reikalingi 1–4 mm tarpai.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tarpų dydis | 1–4 mm |
| Pakuotė | 200 vnt. |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 32,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 32,00 cm |
| Pakuotės gylis | 28,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,50 kg |
| Kryžiukų tipas | + |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (557 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (238 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (10 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (234 POK.) Ši prekė dar nėra įvertinta.