T formos kryžiukai plytelių tarpams 8 mm skirti tiksliam plytelių klojimui, užtikrinant vienodus ir estetiškus tarpus tarp plytelių. Naudojant šiuos kryžiukus pasiekiamas profesionalus ir tvarkingas plytelių dangos rezultatas.
Kryžiukų kraštai yra lygūs, todėl jie padeda išlaikyti tikslų tarpų dydį visame paviršiuje. Produktas yra kalibruotas, kas užtikrina aukštą tikslumą ir patikimą rezultatą montavimo metu.
T formos konstrukcija leidžia patogiai formuoti plytelių sujungimus kampuose ir kraštuose, kur reikalingas 8 mm tarpas.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tarpų dydis | 8 mm |
| Pakuotė | 200 vnt. |
| Forma | T formos |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 35,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 48,00 cm |
| Pakuotės gylis | 28,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,50 kg |
| Kryžiukų tipas | T |
| Kryžiukų plotis | 8 mm |
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (557 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (238 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (10 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (234 POK.) Ši prekė dar nėra įvertinta.