Nuotraukose vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kt. parametrais gali neatitikti realaus vaizdo!

Gruntas Sylitol 111 Konzentrat

9,24 € / vnt.

Kainos internetinėje parduotuvėje ir prekybos salonuose gali skirtis. Kainos pateikiamos su PVM.

Gruntavimo ir skiedimo priemonė išorei ir vidui.

Plačiau
Apmokėjimas, lizingas
PASIRINKITE:
1. Pakuotė:
2. Kiekis:
Siųsti užklausą

Gruntavimo ir skiedimo priemonė išorei ir vidui.

Paskirtis:
Mineraliniams pagrindams sutvirtinti ir stipriai arba netolygiai sugeriantiems paviršiams išlyginti, taip pat „Sylitol-Fassadenfarben“ fasadiniams dažams, „Sylitol-Fassadenputze“ tinkui, „Sylitol-Innenfarben“ vidaus dažams ir „Capatect-SI-Fassadenfinish“ skiesti. Netinka grynojo silikato dažams. Produktui "Sylitol NQG" naudoti specialų produktą "Sylitol NQG Konzentrat".
Savybės:
* Skiedžiamas vandeniu
* Gerai įsigeria
* Koncentruotas
* Be tirpiklių
Pagrindinė medžiaga
Skystasis stiklas su organiniais stabilizatoriais pagal DIN 18 363 pastr. 2.4.1.
Pakuotės: 2,5 l arba 10 l
Spalvos: skaidri
Laikymas: vėsiai, bet ne šaltyje. Pažeisti indai laikomi sandariai uždaryti. Laikoma tik plastikiniuose induose. Gali būti sandėliuojami iki 12 mėn.
Tankis: apie 1,1 g/ cm³
Tinkami pagrindai: pagrindai turi būti išlaikantys apkrovą, švarūs, be birių dalelių ir sausi.
Pagrindo paruošimas: pagrindo paruošimas priklauso nuo pagrindo rūšies ir jo savybių. Reikalingą informaciją rasite „Sylitol“ medžiagų techninėse informacijose.
Dengimo būdas: naudojant kaip skiedimo priemonę, būtina laikytis skiedimui naudojamų „Sylitol“ medžiagų techninių informacijų. Naudojant kaip užtvarą per greitam džiūvimui arba kaip lengvai sutvirtinantį gruntą, priklausomai nuo pagrindo įgerties, sumaišomos 2 dalys „Sylitol-Konzentrat 111” su 1 dalim vandens ir dengiama „šlapias į šlapią“ metodu šepečiu arba teptuku.
Apdengimo priemonės: apie dažomus paviršius kruopščiai apdengiami aplinkiniai daiktai, ypač iš stiklo, keramikos, lakuoti paviršiai, klinkeris, natūralus akmuo, metalas, taip pat natūrali arba dažyve dengta mediena. Dažų tiškalai iškart nuplaunami vandeniu. Pučiant stipriam vėjui pastoliai apdengiami brezentu.
Sąnaudos: priklausomai nuo pagrindo įgerties ir faktūros - apie 100 - 350 ml/ m² (2:1 skiedžiama vandeniu).
Dengimo sąlygos: žemiausia temperatūra apdorojimui ir džiūvimui: oro ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +8° C.
Džiūvimas/Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra 20° C ir santykinis oro drėgnumas 65%, paviršius išdžiūsta per 12 valandas. Kai temperatūra žemesnė ir oro drėgnumas didesnis, paviršius džiūsta ilgiau.
Įrankių plovimas: panaudoti įrankiai ir prietaisai iškart plaunami vandeniu, jei reikia, įpilama indų plovimo priemonės.
Prietaisai pertraukų metu laikomi dažuose arba vandenyje.
Nuorodos: negalima dengti tiesioginių saulės spindulių apšviestų ir įkaitusių paviršių, lyjant, pučiant stipriam vėjui, esant rūkui arba dideliam oro drėgnumui. Esant būtinybei, apsaugai naudokite brezentą. Saugokitės nakties šalnų. Netinka dengti su prasimušusiom druskomis ir emalių sluoksniams, plastikams ir medienai. Netinka horizontaliems paviršiams, kuriuos veikia vandens apkrova.
Suderinamumas:  medžiagą galima maišyti tik su dispersinėm silikatinėm medžiagom. Jokiu būdu negalima maišyti „Sylitol-Konzentrat 111“ su kitų rūšių medžiagomis.

SIŲSTI DRAUGUI

 

PANAŠIOS PREKĖS
Dalintis facebook


Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!