Slaptažodžio keitimas

Processing

Caparol

Prekių viso 1 - 23 / 23

Caparol – visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų, tokių kaip dažai, tinkai, gruntai, mišiniai ir pan., gamintojas. Vokiška kokybė, inovaciniai sprendimai, tvari veikla, statybinės apdailos medžiagos nuo A iki Z. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite puikių pasiūlymų apdailos darbams iš Caparol.

Meistrai žino – geriausias rezultatas pasiekiamas, kai naudojami sisteminiai sprendimai, nesvarbu, ar tai būtų fasado šiltinimas, ar vidaus apdaila. Vienai sistemai priklausantys produktai dera ir papildo vienas kito savybes, todėl sisteminis rezultatas visuomet yra žymiai patikimesnis nei naudojant atskirus, skirtingų gamintojų produktus.

Caparol fasadų šiltinimo sistemos užtikrins fasado energetinį efektyvumą, o didelis dekoratyvinių dangų pasirinkimas leis sukurti unikalų fasado dizainą, pavyzdžiui, naudojant mūro vaizdo apdailos plyteles Meldorfer ar tamsių atspalvių fasadinį nano tinką Caparol ThermoSan.

Vidaus apdailos produktams Caparol yra nustatęs E.L.F. standartą, kuris yra 30 kartų griežtesnis, nei reikalaujama ES teisės aktais. E.L.F. ženklu pažymėti produktai faktiškai į aplinką neišskiria lakiųjų organinių junginių, jų sudėtyje nėra tirpiklių ir plastifikatorių. Taip Caparol tausoja žmonių sveikatą ir mus supančią aplinką.

Su Caparol kurkite lengviau – įsigykite prekių internetu už protingą kainą.