Pristatymo laikas Apsauga nuo šalčio tilto Thermosplit Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Apsauga nuo šalčio tilto Thermosplit, Schiedel

Gamintojas: Schiedel

Thermosplit – tai izoliuotas modulinis blokelis, kuris dėka įterpto izoliacinio sluoksnio, sumažina šalčio tilto efektą kaminų sistemoje „Absoliut“ iki minimumo.

Dėl ypatingos Schiedel Absolut kaminų sistemos konstrukcijos ir panaudotų sprendimų yra paprasta užtikrinti statinio sandarumą, sumažinti šiluminius nuostolius per kamino konstrukciją panaudojant Thermo elementus.

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 120 -180 mm
  • 200 mm
  • 120-180 + Ventiliacija
  • 200 mm + Ventiliacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

„Schiedel“ patobulino kaminų sistemą „Absolut“, sukurdama jai apsaugą nuo šalčio tilto – Thermosplit.

Thermosplit – tai izoliuotas modulinis blokelis, kuris dėka įterpto izoliacinio sluoksnio, sumažina šalčio tilto efektą kaminų sistemoje „Absoliut“ iki minimumo.

Kad sumažinti šalčio tilto efektą kamine, paprastai pakanka vieno blokelio Thermosplit visai kamino sistemai. Blokelis Thermosplit montuojamas šiltinamajame stogo konstrukcijos sluoksnyje. Ten horizontalus izoliacinis sluoksnis padės sumažinti šilumos nuostolius per kamino konstrukciją.

Tais atvejais, kada yra nepašiltintas antras aukštas arba yra sutapdintas  stogas, rekomenduojama naudoti blokelį Thermosplit ir apšiltintos perdangos konstrukcijoje.

Thermosplit taipogi idealiai tinka tais atvejais, kada reikia gyvenamąsias patalpas atskirti nuo šalto rūsio.

Thermosplit paprastai ir greitai įrengiamas – blokelis mūrijamas taip pat kaip įprastas „Rondo Plus“ blokelis. Nereikia naudoti nei papildomų medžiagų, nei atlikti papildomų montavimo veiksmų. Apdailos atveju tinka įprasti apdailos sprendimai.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi