Pristatymo laikas Priedas priessaltinis misiniams CT280 250g Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Prieššaltinis priedas fasado mišiniams Ceresit CT280 250g

Kodas: A000004775

Gamintojas: Ceresit

  • Leidžia atlikti darbus žemoje temperatūroje ir esant dideliam oro drėgniui
  • Paprastas naudoti
  • Nekeičia kitų medžiagų savybių

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

     

   Naudojant šį priedą darbus galima atlikti vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį, kai temperatūra naktį yra žemiau 0 laipsnių.

       Ceresit gaminius reikėtų naudoti tuomet, kai oro ir pagrindo temperatūra yra aukštesnė nei 0 laipsnių, o oro temperatūros kritimas žemiau nulio laipsnių numatomas praėjus 6–8 valandoms po darbų užbaigimo.

         Naudojamas kaip priedas Ceresit mineraliniams klijuojantiems mišiniams ir klijuojantiems bei armuojantiems mišiniams cemento pagrindu (CT 83, CT 85, CT 87, CT 180, CT 190) jų stingimui ir džiūvimui paspartinti žemoje temperatūroje ir esant dideliam oro drėgnumui.

        CT 280 WINTER kartu su vandeniu, 250 g / 25 kg (1 pakuotė) santykiu, turi būti įmaišomas tiesiogiai į ruošiamą mišinį. Gautą mišinį būtina gerai išmaišyti. Išmaišius mišinį, jį panaudoti reikia per 90 minučių. Užteptas mišinys po 6 –8 valandų po truputį įgauna atsparumą žemai temperatūrai (temp. + 2 °C, drėgmė 80%). Ceresit mineralinius produktus, sumaišytus su CT 280 WINTER, galima naudoti nuo 0° iki + 15 °C esant oro ir pagrindo paviršiaus temperatūrai ir iki 90% santykinės drėgmės aplinkoje.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi