Pristatymo laikas Visiškai matiniai silikatiniai dažai Sakret KS Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Visiškai matiniai silikatiniai dažai Sakret KS

Gamintojas: Sakret

Mineralinių pagrindų dažymui, vidaus ir išorės darbams. Gali būti naudojami ant seniau dažytų kalkiniais, kalkiniais-cementiniais, cementiniais, silikatiniais dažais paviršių. 

Skaityti plačiau

Plačiau

 • 2,7 l
 • 9 l

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

Visiškai matiniai silikatiniai dažai Sakret KS yra skirti mineralinių pagrindų dažymui. Gali būti naudojami anksčiau dažytų kalkiniais, kalkiniais-cementiniais, cementiniais, silikatiniais dažais mineralinių paviršių dažymui.

Savybės:

 • vidaus ir išorės darbams
 • laidūs vandens garams
 • paruošti naudojimui
 • baltos spalvos; tonuojami (spalvas rekomenduojame rinktis pagal Sakret Design paletę)
 • netinka paviršiams, kurie anksčiau dažyti alkidiniais, akriliniais, lateksiniais ar silikoniniais dažais!

Įpakavimas: kibirai po 2.7 l, 9 l

Panaudojimas

Pagrindas turi būti sausas, tvirtas ir švarus. Netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, taip pat dulkės, purvas, tepalo, senų dažų likučiai ir kiti, dažų sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, turi būti pašalinti. Paviršius turi būti gruntuotas silikatiniu gruntu prieš dažymą Sakret KS-G arba Sakret KS-P (silicate). Prieš naudojimą būtina gerai permaišyti.

Dažyti dviem sluoksniais teptuku, voleliu ar purkštuvu. Įrankius plauti vandeniu iškart užbaigus darbą. Dažyti visiškai išdžiūvus gruntui arba ankstesniajam dažų sluoksniui, bet ne anksčiau kaip po 12 valandų. Oro ir paviršiaus temperatūra dirbant ir džiūstant dažams turi būti nuo +5°C iki +25°C, oro santykinė drėgmė ne daugiau 80%. Negalima dirbti po tiesioginiais saulės spinduliais, lyjant arba sningant. Būtina vengti dažų patekimo ant stiklo, plytelių, metalo ir kitų nedažomų paviršių!

Naujus mineralinius paviršius dažyti galima ne anksčiau kaip po 2 savaičių po darbų su jais užbaigimo (rekomenduojame po 4-ių). Tonuotus dažus geriausia sunaudoti per 48 valandas! Vieną plokštumą būtina dažyti visą vienu metu!

Techniniai duomenys:

 • išeiga: 1 l/3-5 m² (nurodoma vienam sluoksniui, priklauso nuo pagrindo įgėrimo ir reljefo).
 • džiūvimo laikas: 12 val. (nurodoma vienam sluoksniui).
 • vandens įgeriamumas (EN1602-3): w >0,5 kg/m² per val. (1 klasė).
 • ekvivalentinis oro sluoksnio storis (ISO7783-2): sd <0,14 m (1 klasė).
 • sandėliavimo temperatūra: nuo +5°C iki +30°C.

Pastaba: transportuojant ir sandėliuojant būtina saugoti nuo šalčio! Po užšalimo dažų naudoti nebegalima!

BlizgesysTankis, g/cm³Klampumas (Brookfield, LV4, 5rpm)pHLOJ, g/lSandėliavimo trukmė
Visiškai matiniai1,34-1,50300-90010-122124 mėn.

Papildomos pastabos:

Visais atvejais pirmiausia reikia vadovautis informacija, pateikta ant medžiagos pakuotės arba ją lydinčiuose dokumentuose! Būtina laikytis visų saugaus transportavimo, sandėliavimo ir darbo taisyklių! Medžiagas sandėliuoti tik sandarioje originalioje pakuotėje, nepilti jų į dirvožemį, vandens telkinius, kanalizaciją. Tuščias pakuotes utilizuoti pagal vietoje galiojančias atliekų tvarkymo taisykles. Techniniai duomenys, jei nenurodyta kitaip, nustatyti esant +23°C temperatūrai ir 50% santykiniam oro drėgnumui.