Slaptažodžio keitimas

Processing

  • FF-RENOVATION – tai renovacinės konstrukcinės plokštės, kurios yra naudojamos kaip papildomas apšiltinimo sluoksnis pastatų viduje.
  • Šias plokštes sudaro ekstruzinis polistireninis putplastis (XPS), kurio viena pusė padengta armuoto cemento sluoksniu, o iš kitos pusės yra rifliuotas paviršius.
  • Pastarasis skirtas tam, kad būtų lengviau šias plokštes klijuoti prie šiltinamo paviršiaus, o armuoto cemento sluoksnį iš karto galima apdirbti:klijuoti plyteles, tinkuoti ir pan.

Plokštės naudojamos angokraščių, balkonų šiltinimui,taip pat, gali būti naudojamos voniose ar tose vietose, kur reikia plono izoliacinio sluoksnio.

FF-RENOVATION plokštės naudojamos

  • angokraščių įrengimui;
  • sienų, lubų ir grindų įrengimui;
  • balkonų, lodžijų apšiltinimui;
  • vonios kambarių įrengimui;
  • kitoms konstrukcijoms šiltinti.

FF-RENOVATION konstrukcinės plokštės taupo laiką, darbą ir pinigus

FF-RENOVATION plokščių išskirtinumas – ypač paprastas ir greitas montavimas, jas sumontuoti gali kiekvienas. Tam nereikia jokių specialių įrankių. Patyręs montuotojas, naudodamas FF-RENOVATION plokštes, gali lengvai per valandą paruošti apie 10-15 m2 sienos plotą. Plokštės yra lengvos, jas pakelti gali vienas žmogus.

Plokštės viduje esanti Finnfoam izoliacinė medžiaga atlieka hidroizoliacijos, šilumos izoliacijos funkcijas, veikia kaip garo izoliacinė plėvelė. Plokštes nesudėtinga įrengti, jos lengvai formuojamos ir apdirbamos, pjaustomos naudojant rankinius ar elektrinius pjovimo įrankius.

FF-RENOVATION plokštės gali sutaupyti kelias darbo dienas. Tokiu būdu sutaupoma nemažai laiko ir pastangų, kadangi ant plokščių nereikia įrenginėti atskiro drėgmei atsparaus sluoksnio ir laukti, kol jis išdžius. Plytelės gali būti klojamos tiesiai ant FF-RENOVATION plokščių jau kitą dieną po įrengimo.

Struktūra

FF-RENOVATION plokštės šerdis yra XPS plokštė. Šios plokštės – tai ekstruzijos būdu pagaminta izoliacinė medžiaga. Dėl medžiagos porų struktūros plokštės ji pasižymi puikiomis savybėmis. Finnfoam porų struktūra yra vientisa ir visiškai uždara, ji skiriasi nuo, pavyzdžiui, putų polistireno (EPS) porų struktūros.

Sudėtis


Finnfoam gamyboje nenaudojamos ozono sluoksnį ardančios dujos ar sveikatai žalingos, bromo junginių turinčios, ugnį slopinančios medžiagos. Šio gamintojo plokštės neišsiskiria sveikatai pavojingų dujų, dalelių ar pluoštų. Plokštės yra priskiriamos M1 aplinkos oro kokybės klasei (aukščiausia klasė Suomijoje).

Montavimas


Montavimo ypatybės
FF-RENOVATION pjaustoma įprastais įrankiais, klijuojama PU klijais. Šios plokštės gali būti tvirtinamos tik prie stabilaus ir tvirto pagrindo, todėl netinka karkasinei konstrukcijai (tam rekomenduojama pasitelkti Tulppa plokštes).

FF Renovation, renovacinės konstrukcinės plokštės, Finnfoam, 2500 x 600mm

1

Kodas:

Prekės ženklas: Finnfoam

  • FF-RENOVATION – tai renovacinės konstrukcinės plokštės, kurios yra naudojamos kaip papildomas apšiltinimo sluoksnis pastatų viduje.
  • Šias plokštes sudaro ekstruzinis polistireninis putplastis (XPS), kurio viena pusė padengta armuoto cemento sluoksniu, o iš kitos pusės yra rifliuotas paviršius.

Skaityti plačiau

Plačiau

Mat. vnt.:

Kiekis:

VNT.

23,35 €

1 VNT. = x

Parduodame tik po 1 VNT.

Minimalus kiekis nuo VNT.

Kaina galioja tik perkant internetu

Prekė yra gamintojo sandėlyje

Pristatymas / atsiėmimas: 2-21 d.d. arba ilgiau *

PANAŠIOS PREKĖS

Top prekė
Finnfoam
Liktinis klojinys Finnfoam XPS U-300, polinių pamatų rostverko įrengimui
23,05 € VNT.
Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (414 VNT.)
Top prekė
Finnfoam
Kampinis elementas Finnfoam XPS, U formos liktiniam klojiniui
25,14 € VNT.
Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (84 VNT.)
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Ši prekė dar nėra įvertinta.

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0 (0)

View ratings
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

View Reviews View Reviews