POINT 501 FIX EXPRESS – tai ypatingai greitų, universalių klijų rinkinys, kurį sudaro didelio klampumo cianoakrilato klijai ir aerozolinis aktyvatorius. Skirtas profesionaliam naudojimui, kai reikalingas momentinis ir labai stiprus sukibimas.
Produktas pasižymi didele sukibimo jėga ir yra tinkamas vertikaliems paviršiams – sukimba iškart, per kelias sekundes. Klijai leidžia dirbti net esant žemai temperatūrai iki –10 °C, todėl yra itin universalūs įvairioms darbo sąlygoms.
Tinka klijuoti porėtus ir neporėtus paviršius, įskaitant rūgščius ir sudėtingesnius pagrindus. Puikiai sukimba su MDF, mediena, medžio drožlių plokštėmis, guma, dauguma plastikų, oda ir kitomis įprastomis statybinėmis bei apdailos medžiagomis.
Naudojimas:
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 03-4-0-501 |
| Spalva | Skaidri |
| Pagrindo medžiaga | Etilo cianoakrilatas |
| Tankis | 1,06 g/cm³ (ASTM D1875) |
| Klampumas | 1200–1800 cps (ASTM D1084) |
| Darbo aplinkos temperatūra | –10 °C … +35 °C |
| Temperatūrinis atsparumas po sustingimo | –20 °C … +70 °C |
| Tūris | 100 ml + 25 g |
Papildoma informacija:
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.