Dantyta glaistyklė skirta darbams, kuriems reikalingas tikslus medžiagos paskirstymas naudojant 10 mm dydžio dantis. Įrankis pagamintas iš grūdinto plieno ir padengtas antikorozine danga, kuri padeda apsaugoti paviršių nuo rūdžių.
Rankena suvirinta su glaistyklės pagrindu, todėl konstrukcija yra tvirta ir patikima. Ergonomiška guminė rankena užtikrina patogų suėmimą ir komfortą darbo metu.
Glaistyklės matmenys – 28 × 13 cm, dantų dydis – 10 mm. Dantų tipas – J formos.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys:
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Įrankio tipas | Dantyta glaistyklė |
| Medžiaga | Grūdintas plienas |
| Paviršiaus padengimas | Antikorozinė danga |
| Įrankio ilgis | 28 cm |
| Glaistyklės matmenys | 28 × 13 cm |
| Dantų tipas | J forma |
| Dantų dydis | 10 mm |
| Pakuotės plotis | 27,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 29,00 cm |
| Pakuotės gylis | 12,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,50 kg |
Papildoma informacija:
Rankena suvirinta su glaistyklės pagrindu, užtikrinant tvirtą ir patikimą konstrukciją.
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Kodas:
Prekės ženklas: ES

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (23 VNT.)
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (11 VNT.)
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.