Deimantinis diskas Super Turbo Ø125 mm – patikimas sprendimas plytelių pjovimo darbams. Diskas skirtas keraminių, porcelianinių bei akmens masės plytelių pjovimui.
Diskas pritaikytas naudoti su pjovimo staklėmis ir tinka tiek sausam, tiek šlapiam pjovimui, todėl gali būti naudojamas įvairiomis darbo sąlygomis, atsižvelgiant į pasirinktą pjovimo būdą.
Dėl optimalių techninių parametrų diskas užtikrina efektyvų ir tikslų pjovimą apdirbant skirtingų tipų plyteles.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Disko skersmuo | Ø125 mm |
| Vidinės skylės skersmuo | 22,2 mm |
| Disko storis | 1,5 mm |
| Segmento aukštis | 10 mm |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 10,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 10,00 cm |
| Pakuotės gylis | 30,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,20 kg |
| Disko diametras | Ø 125 mm |
| Disko skylės skersmuo | 22,2 mm |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.