Deimantinis diskas RELIEF ULTRA Ø115 mm – patikimas pasirinkimas tiksliam ir kokybiškam plytelių pjovimui. Diskas skirtas keraminių, porcelianinių bei akmens masės plytelių apdirbimui.
Naudojant su kampiniu šlifuokliu, RELIEF ULTRA deimantiniai diskai leidžia pasiekti maksimalų našumą atliekant pjovimo darbus. Itin plonas – vos 1,2 mm storio – diskas užtikrina tikslų, lygų ir nepriekaištingai švarų pjūvį.
Diskas pritaikytas tiek sausam, tiek šlapiam pjovimui, todėl gali būti naudojamas įvairiomis darbo sąlygomis, atsižvelgiant į pasirinktą pjovimo būdą.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Disko skersmuo | Ø115 mm |
| Vidinės skylės skersmuo | 22,2 mm |
| Disko storis | 1,2 mm |
| Segmento aukštis | 10 mm |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 10,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 10,00 cm |
| Pakuotės gylis | 30,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,20 kg |
| Disko diametras | Ø 115 mm |
| Disko skylės skersmuo | 22,2 mm |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Kodas:
Prekės ženklas: ES

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.