Dėl savo konstrukcijos diskas užtikrina efektyvų darbą ir aukštą našumą, todėl yra tinkamas tiek profesionaliam, tiek intensyvesniam naudojimui.
Pagrindinės savybės
Techniniai duomenys
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Skylės skersmuo | 22.2 mm |
| Disko storis | 1.8 mm |
| Segmento aukštis | 25 mm |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 10.00 cm |
| Pakuotės aukštis | 10.00 cm |
| Pakuotės gylis | 30.00 cm |
| Pakuotės svoris | 0.20 kg |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.