Itin plona 1,2 mm konstrukcija leidžia pasiekti nepriekaištingai švarų pjūvį ir sumažina medžiagos skilimo riziką. Tai užtikrina didesnį tikslumą ir geresnę pjovimo kokybę.
Diskas skirtas naudoti su kampiniais šlifuokliais ir leidžia efektyviai apdirbti plyteles, išlaikant aukštą darbo našumą.
Pagrindinės savybės
Techniniai duomenys
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Disko skersmuo | 115 mm |
| Skylės skersmuo | 22.2 mm |
| Disko storis | 1.2 mm |
| Segmento aukštis | 10 mm |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 10.00 cm |
| Pakuotės aukštis | 10.00 cm |
| Pakuotės gylis | 30.00 cm |
| Pakuotės svoris | 0.20 kg |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Kodas:
Prekės ženklas: ES

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.