ZOOM polietileninė uždanga su PRECISION juosta – tai statiškai įkrauta, iš anksto sulankstyta HDPE plėvelė su geltonai impregnuota popierine dažymo juosta. Plėvelė tvirtinama plona, tačiau stipriu sukibimu pasižyminčia juosta, kuri suteikia papildomo tvirtumo ir leidžia išgauti ryškias, tikslias dažų linijas.
Ši laiką taupanti „2 viename“ maskavimo priemonė skirta laikinai durų, langų, palangių, radiatorių, baldų ir kitų paviršių apsaugai dažymo bei tinkavimo metu. Dėl stipraus pirminio sukibimo juosta patikimai laikosi, tačiau nepalieka klijų likučių nuėmus.
Juosta tinkama ilgesniam – iki 6 mėnesių – trapių ir jautrių paviršių maskavimui (priklausomai nuo paviršiaus tipo). Atsparumas temperatūrai iki +90 °C leidžia naudoti įvairiomis sąlygomis.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 02-5-7-009 |
| Spalva | Skaidri / geltona |
| Polietileno storis | 8 μm |
| Juostelės storis | 90 μm |
| Klijai | Akrilas |
| Nulupamas sukibimas su SS | 3,5 N/25 mm (Afera 5001) |
| Tempiamasis stipris | 75 N/25 mm (Afera 5004) |
| Pailgėjimas | 5 % (Afera 5004) |
| Atsparumas temperatūrai | iki +90 °C |
Papildoma informacija:
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (140 VNT.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (52 VNT.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (207 RUL.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (324 VNT.) Ši prekė dar nėra įvertinta.