Makroflex

Prekių viso 1 - 5 / 5
 • Gali būti purškiamos šiaudeliu arba pistoletu.. Puikus sukibimas su daugeliu medžiagų. Aukštos šilumos ir garso izoliacinės savybės. Ypač geros užpildymo savybės. Tikslus dozavimas.

  7,57 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (43 VNT.)
 • Pistoletu išspaudžiamos vienkomponentės poliuretano putos. Skirtos langų ir durų rėmams montuoti be jokių pagalbinių priemonių. Putos yra savaime išsiplečiančios ir sustingsta maždaug per 20 minučių. Užpurkštos putos iš karto maksimaliai išsiplečia, tad vėlesnis putų išsiplėtimas yra minimalus.

  9,81 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (224 VNT.)
 • Vienkomponentės aerozolinės pistoletu išspaudžiamos putos. Puikus sukibimas su daugeliu medžiagų. Aukštos šilumos ir garso izoliacinės savybės. Ypač geros užpildymo savybės. Tikslus dozavimas.

  5,53 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (191 VNT.)
 • Klijai skirti šilumos izoliacinėms plokštėms (EPS, XPS, PUR, PIR, mineralinės vatos, kamščio ir kt.) klijuoti prie sienų ir stogų. Taip pat akytojo betono blokeliams, kurie naudojami vidaus ne laikančiosioms sienoms, klijuoti. Gipso ir OSB plokštėms klijuoti prie sienų, nedidelėms ertmėms užpildyti, palangėms tvirtinti.

  8,02 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (69 VNT.)
 • Vienkomponentės pistoletu išspaudžiamos putos. Labai gerai užpildo plyšius, puikiai sukimba su daugeliu medžiagų (mediena, akmeniu, metalu ir pan.). Itin gera šilumos (0,032 W/mK) ir garso (63 dB) izoliacija. Tinka naudoti, esant žemai temperatūrai. Padidintas atsparumas ultravioletiniams spinduliams. Spalva: sniego balta.

  7,71 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (618 VNT.)

Makroflex - pirmaujantys izoliaciniai sprendimai profesionalams. Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintys gamintojo sandarikliai ir poliuretano putos rinkoje išsiskiria neginčijama kompetencija izoliavimo bei montavimo produktų srityje.