Slaptažodžio keitimas

Processing

Sakret

Prekių viso 1 - 23 / 23
 • Naudojamas grindų pakloto betonavimui paprastoms bei šildomoms grindims. Tinka naudot viduje ir lauke įvairiems remonto darbams.  Grūdelių dydis: iki 8 mm. Sluoksnuo storis: min. 40 mm. Išeiga: 12,5 l iš 25 kg sauso mišinio, ~20 l iš 40 kg sauso mišinio. Sąnaudos: ~ 80 kg/m² esant 40 mm sluoksniui.

  3,73 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (3008 VNT.)
 • Grindų pakloto / betono įrengimui, betono ir gelžbetonio elementų gamybai ir remontui. Vidaus ir išorės darbams. Tinka šildomoms grindims betonuoti. Sluoksnio storis: 20-80 mm Išeiga: 18 l iš 25 kg sauso mišinio. Sąnaudos: ~ 80 kg/m² esant 40 mm sluoksniui. Stipris gniuždant po 28 parų (pagal EN 13892-2) - ≥ 25 N/mm2 (C25 klasė)

  3,64 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (755 VNT.)
 • Paruoštas naudoti polimerinis glaistas sausoms patalpoms.Glaistymui plonu ir vidutiniu sluoksnio storiu.  Spalva: balta. Grūdelių dydis: iki 0,25 mm Vieno sluoksnio storis: iki 4 mm Sąnaudos: ~1,7 kg/m², tepant 1 mm storiu. 

  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Apšiltinimo sistemos armuotojo tinko ir kitų mineralinių pagrindų gruntavimui prieš dedant dekoratyvinį tinką. Vidaus ir išorės darbams. Paruoštas naudojimui. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Laidus vandens garams. Baltos spalvos. Gali būti tonuojamas. Išeiga: ~ 250 g/m².

  54,63 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (66 VNT.)
 • Gruntas su kvarcinio smėlio užpildu vidaus ir išorės darbams. Mažai įgeriančių mineralinių pagrindų, kaip monolitinis betonas, gruntavimui prieš visų rūšių tinką ir plytelių klijavimą. Mineralinių pagrindų gruntavimui prieš dedant polimerinį dekoratyvinį tinką. Išeiga: ~ 300-800 g/m² (priklauso nuo paviršiaus).

  13,67 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (58 VNT.)
 • Vidaus ir išorės darbams. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Sumažina oro burbuliukų atsiradimo galimybę savaime išsilyginančiuose skiediniuose. Laidus vandens garams. Išeiga: 50-300 ml/m² (priklauso nuo paviršiaus).

  22,12 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (17 VNT.)
 • Mineralinių pagrindų, įskaitant ir porėtus, didelį įgėrimą turinčius mineralinius pagrindus bei gipso kartono plokščių gruntavimui. Vidaus ir išorės darbams. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Spava: šviesiai geltona. Išeiga: ~ 200 ml/m².

  10,08 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (9 VNT.)
 • Visų tipų sienų iš tikslių akyto betono (dujų silikato) ir silikatinių blokelių plonasluoksniam mūrijimui (klijavimui) darbo temperatūrose iki -10°C. Cementinis. Tinka porų užglaistymui. Vidaus ir išorės darbams. Pilkos spalvos. Skiedinio klasė M10 (EN 998-2). Norėdami mūryti kitokius mūro elementus naudokite SAKRET ZF.

  11,49 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (147 VNT.)
 • Cementinis mūro mišinys. Visų tipų vidaus ir išorės sienų plonasluoksniam mūrijimui (klijavimui) iš tikslių akyto betono (dujų silikato) ir tikslių silikato blokelių. Stiprumo klasė M10 (EN 998-2). Grūdelių dydis: iki 0,5 mm Išeiga: ~21 l iš 25 kg sauso mišinio.

  5,36 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (1867 VNT.)
 • Natūralus džiovintas kvarcinis smėlis be priemaišų. Šaligatvio plytelių tarpų užpildymui. Betonų ir skiedinių gamybai. Abrazyvinė medžiaga paviršių valymui smėliasrove. Filtruojanti medžiaga. Frakcija: 0,0-0,5 mm

  6,59 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (402 VNT.)
 • Cementinis mišinys vidaus ir išorės darbams, taip pat drėgnose patalpose (rūsiuose, garažuose, plovyklose). Skirtas betono grindų paviršiaus išlyginimui ir nuolydžių formavimui ant pagrindų, kurių stipris gniuždant ne mažesnis 20 N/mm2. Tinka šildomų grindų betono sluoksnio įrengimui. Sluoksnio storis: 3-40 mm Sąnaudos: ~ 1,6 kg/m², 1 mm sluoksnio...

  7,18 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (966 VNT.)
 • Universaliai pritaikomas, greitai kietėjantis, grindų klojimui (3 - 30 mm), naujai statybai ir remonto darbams.Betono paviršiaus išlyginimui prieš klojant grindų dangas (3-30 mm). Smulkiems betoninio pagrindo defektams pašalinti. Cementinis. Greitai kietėjantis ir greitai džiūstantis. Sąnaudos: Apie 17 kg/m² sauso mišinio kai sluoksnio storis 10...

  16,79 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (173 VNT.)
 • Cementinis mišinys vidaus darbams.  Betono grindų paviršiaus išlyginimui prieš klojant grindų dangas (plytelių, PVC, linoleumo, parketo, kilimines ir pan.). Tinka šildomoms grindims. Sluoksnio storis: 4-22 mm Sąnaudos: ~ 1,7 kg/m², 1 mm sluoksnio storiui.

  11,95 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (97 VNT.)
 • Pilkos spalvos cementiniai klijai. Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos ar polistireninio putplasčio klijavimui. Netinka ekstrudinio polistireno ir putplasčio su padidintu grafito kiekiu (pilko) klijavimui! Išeiga: 4-6 kg/m²

  6,79 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (1446 VNT.)
 • Cementinis mūro mišinys vidaus ir išorės darbams. Visų tipų sienų iš plytų ir blokų mūrijimui. Stiprumo klasė M10 (EN 998-2). Grūdelių dydis: iki 2 mm. Išeiga: 16 l iš 25 kg sauso mišinio, 26 l iš 40 kg sauso mišinio. Sąnaudos: ~ 17 kg/m² esant 10 mm sluoksniui.

  4,50 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (3335 VNT.)
 • Cementinis-kalkinis mišinys. Visų tipų sienų mūrijimui iš plytų ir blokų. Sienų ir lubų tinkavimui. Stiprumo klasė M5 (EN 998-2), CSIII (EN 998-1). Grūdelių dydis: iki 1 mm. Išeiga: 16 l iš 25 kg sauso mišinio, 30 l iš 40 kg sauso mišinio. Sąnaudos: ~16 kg/m² esant 10 mm sluoksniui.

  4,48 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (944 VNT.)
 • Cementinis mišinys. Betono ir gelžbetonio elementų formavimo defektų (neužpildymų ar nudaužimų) remontui. Betono ir gelžbetonio konstrukcijų eksploatavimo defektų remontui. Tinka eksploatuotam ir šviežiam betonui. Sąnaudos: apie 1,4 kg/m² sauso mišinio, kai sluoksnio storis 1 mm.

  26,37 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (151 VNT.)
 • Betoną plastifikuojantis priedas (S1-S5).  Sumažina reikalingą vandens kiekį 10-20%. Sulėtina betono ir skiedinių rišimąsi. 

  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Cementiniai klijai keraminėms, klinkerinėms, betoninėms, akmens masės, stiklo, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms, didelių matmenų grindų plytelėms. Atsparūs vandeniui ir šalčiui. Tipas: C2FT (EN12004).  Išeiga: 1,8 - 4,4 kg/m².

  17,68 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (35 VNT.)
 • Pagerinti cementiniai plytelių klijai sienoms ir grindims / šildomoms grindims (C2TE).  Skirti keraminėms, klinkerinėms, betoninėms, akmens masės, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms. Išeiga: 1,6-3,9 kg/m².

  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Sausas priedas greitinantis cementinių mišinių kietėjimą Vidaus ir išorės darbams. Armavimo ir termoizoliacinių medžiagų klijavimo mišiniams (SAKRET BAK ir BK) Grindų pakloto mišiniams (SAKRET BAM, BE ir BS) Plytelių klijams (SAKRET FK, FK Plus, FKe) Darbui žemoje temperatūroje (nuo 0 °С ) Sąnaudos : 1 indelis – 25 kg mišinio maišui/ 2 indeliai – 40...

  6,31 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (278 VNT.)
 • Darbui su betonu ir cementiniais mūro skiediniais neigiamose oro temperatūrose.  Pagreitina betono ir skiedinių kietėjimą. Skiedinių klasė turi būti ne žemesnė nei M5.

  13,34 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (60 VNT.)
 • Bendros paskirties tinko skiedinys pastatų vidaus ir išorės darbams (pagal EN 998-1: GP-CS III-W2). Paskirtis:Sienų ir lubų tinkavimui vienu ar keliais sluoksniais Rankiniam ir mašininiam naudojimui Vidaus ir išorės darbams Grūdelių dydis 1 mm Vieno sluoksnio storis 5-25 mm Skiedinio sunaudojimo trukmė apie 2 val Sąnaudos apie 15 kg/m² sauso...

  5,75 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (688 VNT.)

Sakret – puikus dažų, gruntų, hidroizoliacinių priemonių ir kitos statybinės chemijos pasirinkimas kiekvienam meistrui.  Šis prekės ženklas garantuoja patikimą ir ilgaamžį rezultatą. Visos Sakret prekės atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus ir yra atsparios karščiui, šalčiui ir kitiems aplinkos veiksniams. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite plytelių klijų, išlyginamųjų mišinių ir tinkų, kurie išlaiko puikią būklę net didelėje drėgmėje. Tokius statybinius mišinius galite drąsiai naudoti ne tik vonios kambaryje, bet ir išorės apdailai. Šios savybės apsaugos nuo netikėtų išlaidų pakartotiniam remontui bei užtikrins ilgalaikį jūsų komfortą. Gausiame prekių kataloge taip pat rasite armavimo tinklelių, išlyginimo elementų ir net savaime išsilyginančių mišinių, kurie apdailos darbus pavers tikru malonumu. Darbus užbaigti galėsite kokybiškų dažų potėpiais. Jie ne tik puikiai susigeria bei lygiai padengia dažomus paviršius, bet ir apsaugo juos nuo išorės veiksnių, galinčių pakenkti struktūrai. Kurkite namus paprasčiau su Sakret – jau dabar įsigykite patikimų prekių pigiau internetu Lemora.lt.