Pristatymo laikas Apsauginė tvorelė h 0.6m, L 6.0m be sniego užtvaros (2 vamzdžiai) Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Apsauginė tvorelė

Gamintojas: Ruukki

Stogo, kurio nuolydis daugiau negu 7 laipsniai, o karnizo aukštis – 7 m ir daugiau, taip pat ant visų stogų, kai pastato aukštis didesnis nei 10 m, privaloma įrengti ne mažesnes kaip 0,6 m aukščio stogo atramas (apsaugines tvoreles).

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus. Kad namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti stogo saugos komponentus. Stogams taip pat taikomi ir teisiniai saugumo reikalavimai. Pavyzdžiui ant stogo, kurio nuolydis daugiau negu 7 laipsniai, o karnizo aukštis – 7 m ir daugiau, taip pat ant visų stogų, kai pastato aukštis didesnis nei 10 m, privaloma įrengti ne mažesnes kaip 0,6 m aukščio stogo atramas (apsaugines tvoreles).

Apsauginės tvorelės tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių stogams, bituminio ruberoido dangos ir plieniniams stogams. Taip pat tinka tiek individualių namų stogams, tiek kotedžų, gyvenamųjų daugiaaukščių namų, poilsio paskirties, mokyklų ir kitų visuomeninės paskirties pastatų stogams.

Gaminiai gali būti tik cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu.