Kontaktai

Prekybos salonai
Prekybos salonai
  • Rekvizitai
  • UAB Lemora
  • Įmonės kodas: 233623430
  • PVM kodas: LT336234314
  • Adresas: Technikos g. 8A, Kaunas
  • Telefonas: +370 37 465555
  • El. paštas: info@lemora.lt
  • internetinė prekyba
  • Konsultuojame ir užsakymus vykdome:
  • I-V 08:00-17:00 val.
  • Tel.: +370 638 22222
  • El. paštas: eprekyba@lemora.lt
  • SĄSKAITOS
  • SEB               LT64 7044 0600 0309 2373
  • Nordea        LT80 2140 0300 0214 4041
  • Paysera.lt    EVP1810001130745

Prekybos salonai

  • Kaunas
  • Technikos g. 8A
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 17:00
  • II - 07:30 - 17:00
  • III - 07:30 - 17:00
  • IV - 07:30 - 17:00
  • V - 07:30 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Aistis.Baltrusis@lemora.lt +370 656 27877
Vaidas.Seibokas@lemora.lt +370 650 41460
Jonas.Gajauskas@lemora.lt +370 685 16636
Dale.Ivanauskiene@lemora.lt +370 699 74505
Marius.Laudanskas@lemora.lt +370 616 56139
  • Raudondvario pl. 166
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Marius.Baltramaitis@lemora.lt +370 652 90430
Saulius.Lazdauskas@lemora.lt +370 650 66700
Ovidijus.Balciunas@lemora.lt +370 656 04484
Dainius.Vitkauskas@lemora.lt +370 640 74435
  • Vilnius
  • Savanorių pr. 180
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 16:30
  • II - 07:30 - 16:30
  • III - 07:30 - 16:30
  • IV - 07:30 - 16:30
  • V - 07:30 - 16:30
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Inga.Pečiulyte@lemora.lt +370 640 38147
Giedrius.Fugalis@lemora.lt +370 650 99100
Eimantas.Deksnys@lemora.lt +370 652 95717
  • Verkių g. 44
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Asta.Petkeliene@lemora.lt +370 640 78784
Edmundas.Zalpys@lemora.lt +370 685 85819
Vytautas.Repecka@lemora.lt +370 630 02061
  • Laisvės pr. 53E
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Gintautas.Jansevicius@lemora.lt +370 652 72511
Jonas.Korsakovas@lemora.lt +370 640 12981
Donatas.Padarauskas@lemora.lt +370 650 24618
  • Klaipėda
  • Dubysos g. 72
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Eduardas.Kunsmonas@lemora.lt +370 650 21597
Laimonas.Jutkus@lemora.lt +370 699 82239
Vilija.Zileviciene@lemora.lt +370 652 26109
  • Šiauliai
  • Metalistų g. 8E
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Vykintas.Galkauskas@lemora.lt +370 655 98121
Dovile.Petkute@lemora.lt +370 640 78970
  • Panevėžys
  • Smėlynės g. 85
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Kristina.Bernadickiene@lemora.lt +370 652 80110
Jevgenijus.Kuzminas@lemora.lt +370 698 00457
Aurimas.Kulvinskas@lemora.lt +370 616 59989
Raimondas.Bociulis@lemora.lt +370 616 06007
Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!