Kontaktai

Prekybos salonai
Prekybos salonai
  • Rekvizitai
  • UAB Lemora
  • Įmonės kodas: 233623430
  • PVM kodas: LT336234314
  • Adresas: Technikos g. 8A, Kaunas
  • internetinė prekyba
  • Konsultuojame ir užsakymus vykdome:
  • I-V 08:00-17:00 val.
  • Tel.: +370 638 22222
  • El. paštas: eprekyba@lemora.lt
  • SĄSKAITOS
  • SEB               LT64 7044 0600 0309 2373
  • Nordea        LT80 2140 0300 0214 4041
  • Paysera.lt    EVP1810001130745

Prekybos salonai

  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Jonas.Gajauskas@lemora.lt +370 685 16636
Jolanta.Ciurlioniene@lemora.lt +370 666 04698
Ernestas.Vasiliauskas@lemora.lt +370 685 23783
Dale.Ivanauskiene@lemora.lt +370 699 74505
Vytautas.Adomaitis@lemora.lt +370 656 27704
Vaidas.Seibokas@lemora.lt +370 650 41460
Audrius.Kavaliauskas@lemora.lt +370 650 87958
Ramvydas.Maksimovas@lemora.lt +370 699 29163
Vilius.Vasaris@lemora.lt +370 655 98238
Marius.Pracius@lemora.lt +370 699 49648
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Saulius.Lazdauskas@lemora.lt +370 650 66700
Marius.Baltramaitis@lemora.lt +370 652 90430
Edvinas.Bacevicius@lemora.lt +370 630 08408
Ovidijus.Balciunas@lemora.lt +370 656 04484
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 16:30
  • II - 07:30 - 16:30
  • III - 07:30 - 16:30
  • IV - 07:30 - 16:30
  • V - 07:30 - 16:30
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Darius.Skuja@lemora.lt +370 630 00578
Renatas.Greiciunas@lemora.lt +370 656 13537
Armandas.Kazemekaitis@lemora.lt +370 640 12982
Inga.Peciulyte@lemora.lt +370 640 38147
Egidijus.Cepla@lemora.lt +370 699 93651
Giedrius.Fugalis@lemora.lt +370 650 99100
Andrius.Paliunis@lemora.lt +370 685 51533
Justas.Grigelionis@lemora.lt +370 650 77800
Povilas.Sinkevicius@lemora.lt +370 656 37002
Simas.Adutavicius@lemora.lt +370 656 95513
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - 09:00 - 15:00
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Edmundas.Zalpys@lemora.lt +370 685 85819
Gintautas.Jansevicius@lemora.lt +370 652 72511
Saulius.Gabrilevicius@lemora.lt +370 630 06920
Remigijus.Karauskas@lemora.lt +370 630 07856
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Donatas.Padarauskas@lemora.lt +370 650 24618
Tomas.Padegimas@lemora.lt +370 640 41331
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Eduardas.Kunsmonas@lemora.lt +370 650 21597
Darius.Laukys@lemora.lt +370 655 25169
Ramute.Norkuviene@lemora.lt +370 656 13223
Irmantas.Lygutas@lemora.lt +370 655 07044
Titas.Rinkevicius@lemora.lt +370 656 04494
Laimonas.Jutkus@lemora.lt +370 699 82239
Tomas.Kungys@lemora.lt +370 656 37851
Ovidijus.Vaitkus@lemora.lt +370 699 63345
Lina.Baranauskaite@lemora.lt +370 699 10624
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Vykintas.Galkauskas@lemora.lt +370 655 98121
Erandas.Degutis@lemora.lt +370 655 98120
Vitalijus.Skiute@lemora.lt +370 655 98118
Vadimas.Borcovas@lemora.lt +370 655 98119
Darius.Mazukna@lemora.lt +370 699 58255
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - 09:00 - 14:00
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Marius.Leimontas@lemora.lt +370 652 80110
Arvydas.Mardosas@lemora.lt +370 682 27577
Raimondas.Bociulis@lemora.lt +370 616 06007
Aurimas.Kulvinskas@lemora.lt +370 616 59989
Almantas.Pakalnis@lemora.lt +370 682 27588
Jevgenijus.Kuzminas@lemora.lt +370 698 00457
Ramune.Rekasiene@lemora.lt +370 616 59988
Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!