Kontaktai

Prekybos salonai
Prekybos salonai
  • Rekvizitai
  • UAB Lemora
  • Įmonės kodas: 233623430
  • PVM kodas: LT336234314
  • Adresas: Technikos g. 8A, Kaunas
  • Telefonas: +370 37 465555
  • El. paštas: info@lemora.lt
  • internetinė prekyba
  • Konsultuojame ir užsakymus vykdome:
  • I-V 08:00-17:00 val.
  • Tel.: +370 638 22222
  • El. paštas: eprekyba@lemora.lt
  • SĄSKAITOS
  • SEB AB               LT64 7044 0600 0309 2373
  • Luminor Bank AB        LT80 2140 0300 0214 4041
  • Paysera.lt    EVP1810001130745

Prekybos salonai

  • Kaunas
  • Technikos g. 8A
  • +37037465555
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 17:00
  • II - 07:30 - 17:00
  • III - 07:30 - 17:00
  • IV - 07:30 - 17:00
  • V - 07:30 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Jonas.Gajauskas@lemora.lt +370 685 16636
Ceslovas.Joncas@lemora.lt +370 640 62488
Justina.Matelyte@lemora.lt +370 699 87478
Vaidas.Seibokas@lemora.lt +370 650 41460
Rugile.Bineviciene@lemora.lt +370 640 75853
  • Raudondvario pl. 166
  • +37037271219
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Justas.Ramelis@lemora.lt +370 699 49789
Dainius.Vitkauskas@lemora.lt +370 640 74435
Ovidijus.Balciunas@lemora.lt +370 656 04484
  • Vilnius
  • Savanorių pr. 180
  • +37052700211
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 16:30
  • II - 07:30 - 16:30
  • III - 07:30 - 16:30
  • IV - 07:30 - 16:30
  • V - 07:30 - 16:30
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Vaida.Vasyliene@lemora.lt +370 639 35104
Giedrius.Fugalis@lemora.lt +370 650 99100
Eimantas.Deksnys@lemora.lt +370 652 95717
  • Verkių g. 44
  • +37052074115
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 16:30
  • II - 07:30 - 16:30
  • III - 07:30 - 16:30
  • IV - 07:30 - 16:30
  • V - 07:30 - 16:30
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Asta.Petkeliene@lemora.lt +370 640 78784
Edmundas.Zalpys@lemora.lt +370 685 85819
Vytautas.Repecka@lemora.lt +370 630 02061
  • Klaipėda
  • Dubysos g. 72
  • +37046310800
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Karolis.Jankauskas@lemora.lt +370 656 04494
Eduardas.Kunsmonas@lemora.lt +370 650 21597
Dainius.Mažulis@lemora.lt +370 687 19744
  • Šiauliai
  • Metalistų g. 8E
  • +37041505000
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Dovile.Petkute@lemora.lt +370 640 78970
Saulius.glazauskas@lemora.lt +370 656 53276
  • Panevėžys
  • Smėlynės g. 85
  • +37045578552
  • 
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Kristina.Bernadickiene@lemora.lt +370 616 59989
Dainius.Sienauskas@lemora.lt +370 652 80110
Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!