Kontaktai

Prekybos salonai
Prekybos salonai
  • Rekvizitai
  • UAB Lemora
  • Įmonės kodas: 233623430
  • PVM kodas: LT336234314
  • Adresas: Technikos g. 8A, Kaunas
  • internetinė prekyba
  • Konsultuojame ir užsakymus vykdome:
  • I-V 08:00-17:00 val.
  • Tel.: +370 638 22222
  • El. paštas: eprekyba@lemora.lt
  • SĄSKAITOS
  • SEB               LT64 7044 0600 0309 2373
  • Nordea        LT80 2140 0300 0214 4041
  • Paysera.lt    EVP1810001130745

Prekybos salonai

  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Dale.Ivanauskiene@lemora.lt +370 699 74505
Vaidas.Seibokas@lemora.lt +370 650 41460
Aistis.Baltrusis@lemora.lt +370 656 27877
Marius.Laudanskas@lemora.lt +370 616 56139
Jonas.Gajauskas@lemora.lt +370 685 16636
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Dainius.Vitkauskas@lemora.lt +370 640 74435
Saulius.Lazdauskas@lemora.lt +370 650 66700
Ovidijus.Balciunas@lemora.lt +370 656 04484
Marius.Baltramaitis@lemora.lt +370 652 90430
  • Darbo valandos
  • I - 07:30 - 16:30
  • II - 07:30 - 16:30
  • III - 07:30 - 16:30
  • IV - 07:30 - 16:30
  • V - 07:30 - 16:30
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Eimantas.Deksnys@lemora.lt +370 652 95717
Inga.Pečiulyte@lemora.lt +370 640 38147
Giedrius.Fugalis@lemora.lt +370 650 99100
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Asta.Petkeliene@lemora.lt +370 640 78784
Edmundas.Zalpys@lemora.lt +370 685 85819
Vytautas.Repecka@lemora.lt +370 630 02061
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Donatas.Padarauskas@lemora.lt +370 650 24618
Gintautas.Jansevicius@lemora.lt +370 652 72511
Jonas.Korsakovas@lemora.lt +370 640 12981
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Vilija.Zileviciene@lemora.lt +370 652 26109
Eduardas.Kunsmonas@lemora.lt +370 650 21597
Laimonas.Jutkus@lemora.lt +370 699 82239
Irmantas.Lygutas@lemora.lt +370 655 07044
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - nedirbame
  • VII - nedirbame
  • 
  • Reikia konsultacijos? Kreipkitės į vadybininką:
Vykintas.Galkauskas@lemora.lt +370 655 98121
Dovile.Petkute@lemora.lt +370 640 78970
  • Darbo valandos
  • I - 08:00 - 17:00
  • II - 08:00 - 17:00
  • III - 08:00 - 17:00
  • IV - 08:00 - 17:00
  • V - 08:00 - 17:00
  • VI - 09:00 - 14:00
  • VII - nedirbame
  • 
Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!