Dantyta glaistyklė su 8 mm dydžio J formos dantimis skirta tiksliam medžiagų paskirstymui. Įrankis pagamintas iš grūdinto plieno ir padengtas antikorozine danga, kuri padeda apsaugoti paviršių nuo rūdžių ir prailgina naudojimo laiką.
Rankena suvirinta su glaistyklės pagrindu, todėl konstrukcija yra tvirta ir patikima. Ergonomiška guminė rankena užtikrina patogų darbą bei gerą sukibimą darbo metu.
Glaistyklės išmatavimai – 28 × 13 cm, įrankio ilgis – 28 cm. Dantų tipas – J forma, dantų dydis – 8 mm.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys:
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Įrankio tipas | Dantyta glaistyklė |
| Medžiaga | Grūdintas plienas |
| Paviršiaus padengimas | Antikorozinė danga |
| Įrankio ilgis | 28 cm |
| Glaistyklės matmenys | 28 × 13 cm |
| Dantų tipas | J forma |
| Dantų dydis | 8 mm |
| Pakuotės plotis | 22,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 32,00 cm |
| Pakuotės gylis | 15,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,50 kg |
Papildoma informacija:
Rankena suvirinta su glaistyklės pagrindu, užtikrinant tvirtą ir patikimą konstrukciją.
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (23 VNT.)
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (11 VNT.)
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.