Sraigtai OSB plokščių tvirtinimui su TORX20 iškirtimu ir papildomais sukibimo elementais.
Galvutė TORX20
Sraigtai yra skirti OSB plokščių tvirtinimui, užtikrinant patikimą ir stabilų sujungimą. Dėl specialios konstrukcijos jie palengvina įsukimą ir pagerina sukibimą su medžiaga.
Sraigtai turi įpjovą ant sriegio, kuri padeda lengviau įsukti varžtą, bei dantukus po galvute, kurie užtikrina geresnį prispaudimą. TORX20 iškirtimas leidžia patogiai ir tiksliai dirbti, sumažinant slydimo riziką.
Geltonas cinkavimas padidina atsparumą korozijai ir prailgina tarnavimo laiką. Produktas siūlomas kelių ilgių, todėl gali būti pritaikytas skirtingiems darbams.
Pagrindinės savybės
Techniniai duomenys
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | Sraigtai OSB plokštėms |
| Skersmuo | 4,2 mm |
| Ilgiai | 35 mm, 45 mm, 55 mm |
| Galvutė | TORX20 |
| Sriegis | Su įpjova |
| Papildomos savybės | Dantukai po galvute |
| Paviršius | Geltonai cinkuoti |
| Kiekis pakuotėje | 500 vnt (4,2x35 mm), 250 vnt (4,2x45 mm), 250 vnt (4,2x55 mm) |
Papildoma informacija
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Sraigtai OSB plokščių tvirtinimui su TORX20 iškirtimu ir papildomais sukibimo elementais.
Galvutė TORX20

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas 2-21 d.d*
Gamintojo sandėlyjeŠi prekė dar nėra įvertinta.