25 kg maišas
Pilka
Laikyti sausoje patalpoje ant padėklų. Saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo trukmė: nepraimtoje originalioje pakuotėje 12 mėn.
ne daugiau kaip 1,5 mm/m.
su betoniniu pagrindu – ne mažesnis kaip:
sausomis sąlygomis: 0,5 MPa
- polistirenas: 0,08 MPa
drėgnomis sąlygomis:
- su betonu: 0.5 MPA
- polistirenas: 0,08 MPa
Sukibimo silpnėjimas po 50 užšaldymo/atšildymo ciklų ne daugiau kaip 25 proc.
Paruoštas skiedinys tinkamas dengti ne mažiau kaip 120 min.
Korekcijų laikas – ne mažiau kaip 10 min.
Pagrindą paruošti laikantis šalyje galiojančių teisės aktų. Pagrindas turi būti švarus, sausas ir išlaikantis apkrovą. Pašalinti nešvarumus, sukibtį mažinančias medžiagas (pvz., alyvos plėvelę), taip pat skiedinio šiurkštus. Kiek įmanoma, pašalinti pažeistus, atsisluoksniavusius dažų sluoksnius ir faktūrinį tinką. Nedidelius paviršiaus defektus galima išlyginti šiuo skiediniu, tačiau sluoksnis neturi viršyti 10 mm storio. Stipriai įgeriančius, birius arba tepančius paviršius reikia gerai nuvalyti iki tvirto pagrindo ir nugruntuoti „Sylitol-Konzentrat 111”. Pagrindus su blizgiu paviršiumi nušlifuoti ir gruntuoti „Putzgrund 605”.
„Capatect Dämmkleber 176” galima maišyti įprastomis betono maišyklėmis ir rankiniu būdu galingu lėtaeigiu maišytuvu. Maišant rankiniu būdu, į 25 kg mišinio palaipsniui įpilti 5-6 l švaraus kambario temperatūros vandens ir maišyti, kol masė pasidarys vienalytė. Skiedinį palikti apie 10 min. bręsti ir dar kartą trumpai permaišyti. Jei reikia, konsistenciją po brandinimo galima pakoreguoti įpilant nedidelį kiekį vandens. Užmaišyto skiedinio tinkamumo dengti trukmė - 2 val., priklausomai nuo oro sąlygų. Sukietėjusio ar pradėjusio kietėti skiedinio jokiu būdu negalima vėl skiesti vandeniu.
Izoliacinių plokščių klijavimas (priklausomai nuo klijavimo būdo) apie 4-6 kg/m2
EPS plokščių armavimas apie 4,5-5,5 kg/m2
MW plokščių armavimas apie 5-6 kg/m2
Pateiktos sąnaudos yra orientacinės. Būtina atsižvelgti į objekto arba dengimo sąlygotus nuokrypius. Tikslias sąnaudas galima paskaičiuoti, padengus bandomąjį plotą.
Dengiant ir džiūstant, aplinkos ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C. Nedengti tiesioginių saulės spindulių apšviestų paviršių, pučiant stipriam vėjui, tvyrant rūkui arba esant dideliam oro drėgnumui. Prieš darbą apdengti aplinkinius paviršius, ypatingai stiklą, keramikinius, lakuotus paviršius, klinkerio plyteles, natūralaus akmens paviršius, metalą. Skiedinio tiškalus iš karto nuplauti vandeniu.
Klijuojamasis skiedinys visiškai išdžiūsta ir išlaiko apkrovą po 3 d. Plokštes tvirtinti smeigėmis galima tik gerai išdžiūvus klijuojamojo skiedinio sluoksniui, t.y. po 1-2 d., kai temperatūra + 20° C, o santykinė drėgmė 65%.
„Capatect Klebe- und Armierunsmasse 176” skiedinys džiūsta veikiamas hidratacijos ir keičiantis fizikinėms savybėms, t. y. garuojant užmaišymo vandeniui. Todėl ypač šaltuoju metų laiku ir kai didelis oro drėgnumas, džiūsta ilgiau. Dengiant ir džiūstant rekomenduojama pastolius nuo lietaus, kaitrios saulės ir vėjo apdengti statybiniu tinkleliu.
Panaudotus darbo įrankius iškart po darbo plauti vandeniu.
Izoliacinių plokščių klijavimas
Siekiant išvengti plėvelės susidarymo, klijavimo skiediniu reikia dengti tik tą paviršiaus plotą, kur iš karto bus klojamos termoizoliacinės plokštės. Pagrindo nelygumai iki ± 1 cm (į 1 m) išsilygina klijavimo skiedinio sluoksnyje. Didesnius nelygumus reikia išlyginti užtinkuojant, prieš klojant izoliacines plokštes. Izoliacinės plokštės klijuojamos viena šalia kitos perrišos būdu, nuo apačios į viršų. Tarp plokščių neturi patekti klijų. Didesnius nei 3 mm tarpus tarp izoliacinių plokščių reikia užpildyti tokia pačia izoliacine medžiaga. Termoizoliacines plokštes kloti pagal vedlinę ir svambalą. Jei reikia, termoizoliacinės plokštės sutvirtinamos smeigėmis, smeigiuojama tik gerai išdžiūvus klijuojamojo skiedinio sluoksniui, t.y. po 1-3 dienų, kai temperatūra + 20° C, o santykinė oro drėgmė 65%.
Rumbų ir taškų metodas
Klijavimo masė dengiama ant galinės plokštės pusės palei perimetrą apie 5 cm pločio juosta, plokštės viduryje užkrečiami 3 delno dydžio skiedinio gumulai. Klijavimo masės sąnaudos ir padengto sluoksnio storis priklauso nuo pagrindo tolerancijos. Klijuojamasis paviršius turi sudaryti ne mažiau kaip 40 %.
Klijavimo per visą paviršių technika (mineralinės vatos lamelės izoliacinės plokštės)
Mineralinės vatos lamelės paruošiamos jų paviršių nugruntuojant klijavimo skiedinio sluoksniu, skiedinys turi įsigerti į paviršių. Dantytąja mente (dantų plotis ir aukštis priklauso nuo pagrindo savybių) pagrindą padengti klijavimo skiedinio sluoksniu. Į padengtą klijavimo skiedinį nedelsiant kloti plokštes, iš karto jas įstumiant į reikiamą vietą.
Pramoniniu būdu paruoštų mineralinės vatos lamelių izoliacinių plokščių klijavimas
Klijavimo skiedinį dengti ant pagrindo vertikaliomis 5 cm pločio, mažiausiai 10 mm storio juostomis, atstumas tarp juostų turi būti ne didesnis kaip 10 cm. Klijavimo paviršius turi sudaryti ≥ 50% bendro paviršiaus ploto. Į padengtą klijavimo skiedinį nedelsiant kloti plokštes, iš karto jas įstumiant į reikiamą vietą.
Nušlifuoti plokščių sandūrų nelygumus, paviršius turi būti visiškai lygus. Jei tarpai tarp plokščių yra didesni nei 2 mm, juos reikia užpildyti tokia pačia izoliacine medžiaga. Per visą paviršių padengti 2 mm storio armavimo skiedinio sluoksnį. Į padengtą armavimo sluoksnį įterpiamas armavimo tinklelis „Capatect Gewebe 650”, klojama su ne mažesnėmis kaip 100 mm užlaidomis. Tinklelis užglaistomas armavimo skiediniu, kol jo nebesimato. Bendras armavimo sluoksnio storis turi būti 3-5 mm (EPS plokštės) arba 4-5 mm (MW plokštės).
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Kodas:
Prekės ženklas: Caparol
duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Ši prekė dar nėra įvertinta.