Top prekė
Pristatymo laikas Garažo komplektas Hexaline, vandens surinkimui, 3m , Aco Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Garažo komplektas Hexaline, vandens surinkimui, 3m , Aco

Gamintojas: ACO

  • Idealus sprendimas vandens nubėgimui prie garažo įvažiavimo (terasų ir kitų nedidelio apkrovimo vietų)
  • Pilnas paruoštas 3m komplektas ( plastikiniai latakai 3vnt, plastikinės grotelės neslidžiu paviršiumi "Mikrogrip" 3  vnt, galinės sienelės 2 vnt,  lapų gaudyklė ir vertikali ištekėjimo jungtis)
  • Lataką galima patrumpinti su rankiniu pjūklu
  • Max taškinė apkrova iki 1500 kg 

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 3 m.

79,99 €

VNT

int(0)

Saugus pirkimas

Sukomplektuota 3 metrų sistema lietaus vandeniui nuvesti nuo nedidelio apkrovimo zonų (garažo įvažiavimo, terasų, pesčiūjų zonų ir t.t)

Juodas spalvos latako elementas su juodomis spalvos  plastikinėmis grotelėmis.

Aprašymas

Hexaline – tai ekonomiškas ir funkcionalus lengvasvoris drenažas, skirtas ”pasidaryk-pats” žmonių tipui, kurie pageidauja elegantiško ir patvaraus vandens nuvedimo sprendimo prie įvažiavimų, garažo ar terasoje. 
Su Hexaline Jūs išvengsite ne tik vandens balų prie įvažiavimų, Hexaline Jūsų keraminių plytelių dangai suteiks išbaigtumo įspūdį ir puikia išvaizdą.Latakas pagamintas iš patvaraus ir atsparaus plastiko. Medžiaga tinkama antriniam perdirbimui, jos sudėtyje nėra švino, tai užtikrina latako nekenksmingumą aplinkai.

Montavimas 

Hexaline surenkamas paprastai iš greitai sustumiamų surenkamųjų detalių. Dėl mažo savojo svorio su lataku nesunku dirbti, nesunku pritaikyti (atpjauti reikiamo ilgio). Latako patrumpinimui galima naudoti viena ranka valdomą pjūklą. Grotelės trumpinamos metalo pjūklo pagalba. 

Hexaline garažo komplektas 


Pilnas paruoštas 3m komplektas ( plastikiniai latakai 3vnt, plastikinės grotelės neslidžiu paviršiumi "Mikrogrip" 3  vnt, galinės sienelės 2 vnt,  lapų gaudyklė ir vertikali ištekėjimo jungtis)