Slaptažodžio keitimas

Processing

Įrankiai, darbo priemonės

  • Dažymo įrankiai ir juostos

    Aukštos kokybės įrankiais norimą rezultatą pasieksite greičiau ir  paprasčiau. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite visa, ko gali prireikti atliekant dažymo, glaistymo ar tinkavimo darbus: glaistyklių, plėvelių, šepečių, volelių, teptukų ir kitų priemonių. Asortimente gausu prekių, skirtų tiek pasiruošimo, tiek baigiamiesiems darbams. Specialiais grandikliais paruoškite paviršių dažymui – pašalinkite senų dažų likučius bei sumažinkite nelygumus. Nerūdijančio plieno glaistykle pašalinkite atsiradusius nelygumus, taip išvengsite pakartotino dažymo ir sutaupysite priemonių. Be to, naudojantis atitinkamais įrankiais, naujai tinkuoti ar glaistyti sienas bus kur kas paprasčiau. Tuo metu geriausius dažymo dabų rezultatus pasieksite paviršius padengdami kokybišku teptuku ar voleliu. Rinkitės sintetinio pluošto įrankius, jei siekiate itin kruopštaus padengimo ar ruošiate sieną dekoratyviniam dizainui. Šiukštesniam ar vintažiniam stiliui tiks natūralių šerių šepetėliai, sukursiantys unikalų raštą. Išbandykite patikimų gamintojų, tokių kaip Anza, Storch, Color Expert, Edma ir kitų siūlomas prekes ir kurkite svajonių interjerą patys.

  • Darbo apranga ir saugos priemonės

    Darbo saugos priemonės užtikrins Jūsų saugą dažant, tinkuojant, montuojant ar tvirtinant. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite įvairaus tipo darbo pirštinių. Vienos jų skirtos išorės darbams ir yra pritaikytos darbuotis net spaudžiant šalčiui, nes siuvamos iš ožkos odos ir papildomos medvilne. Kitos skirtos darbams viduje ir yra itin plonos. Tokiomis pirštinėmis galėsite atlikti net smulkiausius dekoratyvinio tinkavimo darbus. Taip pat galite įsigyti apsauginius akinius, kurie pravers atliekant mechaninio dažymo, glaistymo ar tinkavimo darbus. Kartu dėvėkite ir apsauginį kombinezoną – apsaugosite drabužius nuo sugadinimo, o odą – nuo sudirginimo. Baigę darbus rankas galite plauti specialia pasta. Jos sudėtyje yra specialių priedų ir kvapiųjų medžiagų, tad ji ne tik efektyviai valo, bet ir minkština odą. Apžiūrėkite visą Lemora.lt darbo saugos priemonių asortimentą ir išsirinkite Jums aktualiausias prekes. Užsisakę dabar, sandėliuojamas prekes galėsite atsiimti dar tą pačią dieną pasirinktame salone.

  • Kiti įrankiai ir darbo priemonės

    Varžtai, savisriegiai ir medsraigčiai – lengvam darbui ir patikimam sutvirtinimui būtinos priemonės. Išbandykite žinomų gamintojų, tokių kaip Knauf, Smart, Diktum, Budmat ir kitų siūlomą asortimentą. Jį apžiūrėti galite internetu Lemora.lt – čia rasite kiekvienam darbui atlikti būtinų tvirtinimo detalių. Kiekvienas meistras žino, kad tvirtinimo darbus būtina atlikti su specializuotais ir tam pritaikytais įrankiais. Tad norint išvengti statybinių brokų ir pakartotinų remonto darbų, rekomenduojama rinktis tik profesionalias detales. Gipso kartono luboms ar grindims įrengti įsigykite kalamų ar sukamų mūrvinių, o betonines sienas gręžkite tam pritaikytais sraigtais. Kokybišką stogo dengimą užtikrinkite patikimais savisriegiais su tarpine. Galite rinktis net iš kelių spalvų, tad lengvai priderinsite prie stogo dangos ir galėsite džiaugtis greitais bei kokybiškais rezultatais. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt įsigykite specializuotų varžtų, savisriegių ir medsraigčių labai gera kaina. Užsisakę dabar, sandėliuojamas prekes galėsite atsiimti dar tą pačią dieną pasirinktame salone. Kurkite jaukius namus su Lemora!

Įvairūs įrankiai bei aukštos kokybės priemonės garantuos gerus statybos ar remonto darbų rezultatus. Tam, kad galėtumėte atlikti montavimo, dažymo, glaistymo ar kitus darbus, Jums reikės specialių įrankių. Jų galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Čia rasite darbo rūbus bei darbo saugai būtinas priemones: pirštines, apsauginius akinius bei kombinezonus. Asortimente taip pat rasite daugybę lipnios juostos rūšių, skirtų dažymui, tinkavimui, apsaugai, lauko ir vidaus darbams. Net profesionalius dažytojus nustebins dažymo įrankių gausa. Čia rasite viską, ko gali prireikti pačių įvairiausių paviršių padengimui: nuo dažymo volelio iki apsauginio tinkavimo kampo. Na, o meistrai galės patikrinti populiariausių gamintojų varžtų, savisriegių ir medsraigčių kokybę. Tarp daugybės prekių tai, ko ieško ras ir mėgėjas, ir profesionalas. Rinkitės reikiamus įrankius jau dabar ir sandėliuojamas prekes atsiimkite dar šiandien pasirinktame prekybos salone. Su Lemora.lt svajonių namus kurti paprasta!