Espero Mobile Wall

Rodomos 1 - 1 iš 1 prekės
  • Transformuojamos mobilios pertvaros Espero

    Transformuojamos pertvaros skirtos, esant poreikiui, didelių patalpų suskaidymui į mažas patalpas, užtikrinant garso izoliaciją Pertvaros moduliai laikomis prie sienos ir prireikus stumiami, viršuje esančiu bėgiu, ir suformuojama pertvara. Užsandarinimas gali būti rankiniu būtu ar elektriniu būtu Galimos vertikaliai ir horizontaliai sumontuojamos...

    vnt.
Rodomos 1 - 1 iš 1 prekės

Espero Mobile Wall - aukščiosios kokybės mobilios pertvaros. Dėka  mobllių  petrvarų lengvai atskirsite patalpas kad tik panorėsite.  Galimos horizontaliai , bei vertikaliai montuojamomos net ir rankomis ar elektra valdomos mobilios pertvaros.

Funkcionalumas, grožis ir ilgalaikiškumas: trys svarbiausios kolonos, ant kurių buvo įkurtas „Espero“. „Espero“ yra tarptautinių patrauklių mobiliųjų sienų sistemų dizaineris ir gamintojas. Olandijos gamintojas „Espero“ yra Beniliukso rinkos lyderis.  Daugiau nei 77 metų patirtis. Kuriame pačius universaliausius sprendimus įvairiose objektuose visame pasaulyje. Mobilios pertvaros  sumontuotos biuruose (tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje), švietimo įstaigose, restoranuose ir viešojo maitinimo pramonės įmonėse, prekybos muges, renginių salėse, bažnyčiose ir t.t.


 
Daugiau