Slaptažodžio keitimas

Processing

Difuzinės plėvelės

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 14 / 14

Ilgaamžę ir patikimą stogo apsaugą nuo vėjo ir drėgmės užtikrina aukštos kokybės difuzinės plėvelės. Žinomiausių Europos gamintojų, tokių kaip Dupont (Tyvek), Monier, ProofLine bei kitų, gaminamos izoliacinės medžiagos yra specialiai pritaikytos stogo įrengimo darbams. Difuzinės plėvelės tinka po plieninių, betoninių ar molinių čerpių, cementinių lakštų ar kitų tipų stogų dangomis. Aukščiausios kokybės difuzinės plėvelės atsparios UV spinduliams, dažniausiai iki 4 mėnesių, t.y. viso stogo dengimo laikotarpiu. Difuzinės plėvelės gali būti viensluoksnės ir  daugiasluoksnės. Daugiasluoksnės - pagamintos iš neaustinio polipropileno sluoksnio, PE tinklelis ir vidinės funkcinės kvėpuojanti membranos garantuoja puikias garų pralaidumo ir drėgmės  sulaikymo charakteristikas. Taip sustabdo  drėgmės patekimą į šilumos izoliacines medžiagas. Būstas tampa ekonomiškesnis, mažėja šildymo ir vėdinimo išlaidos. Sustiprintos difuzinės plėvelės apsaugo nuo atsitiktinio plyšimo montavimo darbų metu. Aukščiausios kokybės difuzinių membranų galite įsigyti internetu Lemora.lt


Difuzinė plėvelė – kas tai?


Difuzinės plėvelės arba kitaip difuzinės membranos ar kvėpuojančios plėvelės paskirtis – šiltinimo sluoksnyje susidariusią drėgmę išgarinti į išorę (praleisti vandens garus iš vidaus) ir tuo pačiu metu iš išorės į vidų nepraleisti vėjo ir vandens. Ši specializuota stogo plėvelė saugo stogo konstrukciją bei termoizoliacinį sluoksnį nuo bet kokio drėgmės patekimo, t.y. vandens pratekėjimo ar vandens kondensato susidarymo. Kad ir kokia sandari būtų pati stogo danga, daugiasluoksnę difuzinę plėvelę būtina naudoti įrenginėjant stogą.


Difuzinės plėvelės montavimas


Stogo plėvelės montavimas – neatsiejama stogo dengimo dalis. Tai vienas iš reikšmingiausių ir kruopščiausių darbų, netinkamai izoliavus galima visiškai sugadinti stogo funkcionalumą bei naudą. Difuzinė stogo plėvelė yra montuojama ant gegnės ir prispaudžiama su išilginiu mediniu bruseliu. Logotipai ir plėvelės pavadinimai turi būti nukreipti į lauką. Priklausomai nuo stogo nuolydžio, difuzinės plėvelės dažniausiai klojamos su 10-15 cm užleidimu. Kuo mažesnis stogo nuolydis, tuo didesnis stoginės plėvelės užleidimas rekomenduojamas.

Teisingas medžiagų eiliškumas stogo konstrukcijoje žiūrint iš apačios:


Kokią difuzinę plėvelę pasirinkti?


Difuzinės plėvelės paiešką rekomenduojame pradėti nuo to, kokia stogo danga bus montuojama.

Pavyzdžiui, jei stogą dengsite šiferiu (banguotais lakštais), siūlome rinktis šią difuzinę membraną:

  • ProofLine Solid 2S
  • Tyvek Soft
  • Classic 140

Tuo tarpu čerpėmis dengiamam stogui vertėtų rinktis atsparias plyšimui ketursluoksnes armuotas difuzines plėveles, tokias kaip:

  • ProofLine Strong 2S
  • Monier Divoroll Universal 2S

Plieninei dangai (stogo skardai) galima rinktis šią kvėpuojančią plėvelę:

  • Proofline Solid 2S
  • Tyvek PRO+TAPE
  • Tyvek PRO