Pristatymo laikas Sniego užtvara Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Sniego užtvara

Gamintojas: Ruukki

Sniego užtvaros (dar vadinamos sniego gaudyklės, barjerai), saugo nuo sniego nuošliaužų ne tik žmones, bet ir kitus stogo komponentus,  t.y. pvz. lietvamzdžius ir latakus nuo sulankstymo ar sulaužymo.

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus. Kad namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti stogo saugos komponentus. Sniego užtvaros (dar vadinamos sniego gaudyklės, barjerai), saugo nuo sniego nuošliaužų ne tik žmones, bet ir kitus stogo komponentus,  t.y. pvz. lietvamzdžius ir latakus nuo sulankstymo ar sulaužymo.

Sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių stogams, bituminio ruberoido dangos ir plieniniams stogams. Taip pat tinka tiek individualių namų stogams, tiek kotedžų, gyvenamųjų daugiaaukščių namų, poilsio paskirties, mokyklų ir kitų visuomeninės paskirties pastatų stogams.

Gaminiai gali būti tik cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu. Ruukki sniego užtvaros turi specialiai čerpiniam profiliui ar valcuotiems lakštams Classic™ pritaikytus tvirtinimo elementus. Įvairūs tvirtinimo elementai yra pritaikyti skirtingų formų ir stilių stogams.