Pristatymo laikas Stogo tiltelis Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Stogo tiltelis

Gamintojas: Ruukki

Stogams, kurių nuolydis didesnis nei 7 laipsniai, turi būti įrengti ir stogo tilteliai - jie užtikrina takelio iki reikiamos vietos horizontalumą ir tvirtumą.

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus. Kad namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti stogo saugos komponentus. Nors populiariausi iš šių priedų yra kopėtėlės, t.y. sieninės ir stogo kopėčios, tačiau visi turėtų žinoti, kad stogams, kurių nuolydis didesnis nei 7 laipsniai, turi būti įrengti ir stogo tilteliai - jie užtikrina takelio iki reikiamos vietos horizontalumą ir tvirtumą. 

Stogo tilteliai tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių stogams, bituminio ruberoido dangos ir plieniniams stogams. Taip pat tinka tiek individualių namų stogams, tiek kotedžų, gyvenamųjų daugiaaukščių namų, poilsio paskirties, mokyklų ir kitų visuomeninės paskirties pastatų stogams.

Gaminiai gali būti tik cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu. Ruukki stogo tilteliai turi specialiai čerpiniam profiliui ar valcuotiems lakštams Classic™ pritaikytus tvirtinimo elementus. Įvairūs tvirtinimo elementai yra pritaikyti skirtingų formų ir stilių stogams.