Pristatymo laikas Ruukki lietaus vandens nuvedimo sistema 150/100 mm Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Lietaus vandens nuvedimo sistema 150/100 mm

Gamintojas: Ruukki

„Ruukki“ lietaus nuvedimo sistema efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo ir užtikrina, kad nuotekos būtų saugiai nukreiptos nuo pamatų. Sistema ne tik elegantiška, bet ir funkcionali: dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms.

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

„Ruukki“ lietaus nuvedimo sistema efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo ir užtikrina, kad nuotekos būtų saugiai nukreiptos nuo pamatų. Sistema ne tik elegantiška, bet ir funkcionali: dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms. Iš padengto plieno pagamintoms „Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos dalims nebaisios net atšiauriausios oro sąlygos.

Lietaus vandens nuvedimo sistemos iš abiejų pusių padengtos „Pural“ padengimu, todėl jos labai patvarios mechaniniam ir atmosferos poveikiui. „Ruukki“ latakams ir lietvamzdžiams suteikiama 20 metų techninių savybių garantija. „Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos tinka ir naujiems, ir renovuojamiems pastatams. Ir nesvarbu, kuo dengtas jūsų namo stogas: plieniniais lakštais, čerpėmis ar bituminio ruberoido danga.

Sistema skirta profesionalams.

 

SISTEMOS APRAŠAS

1. Latako galas; 2. Latakas; 3. Išorinis latako kampas; 4. Latakų sujungimo apkaba; 5. Latako laikiklis; 6. Įlaja; 7. Vidinis latako kampas; 8. Viršutinė alkūnė; 9. Lietvamzdis; 10. Lietvamzdžio laikiklis; 11. Apatinė alkūnė.

SPALVOS

 

PAGRINDINĖS DALYS


 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi