Penosil EasyPRO spatula sandarinimui

Suformuoti gražią sandarinimo siūlę yra iššūkis. Į pagalbą šiame darbe skuba Penosil ir pristato naują hermetikų sudedamąją dalį – EasyPro spatulą! Ją naudoti gali tiek profesionalas, tiek ir namų vartotojas, kuris sandarina retai.


Spatula naudojimo instrukcija:

Reikia konsultacijos?
  • Prekybos salonas:
Vilnius, Savanorių pr. 180 Tel. +370 5 2700211
Vilnius, Verkių g. 44 Tel. +370 5 2074115
Kaunas, Technikos g. 8A Tel. +370 37 465555
Kaunas, Raudondvario pl. 166 Tel. +370 37 271219
Klaipėda, Dubysos g. 72 Tel. +370 46 310800
Šiauliai, Metalistų g. 8E Tel. +370 41 505000
Panevėžys, Paliūniškio g. 9 Tel. +370 45 578552
Vilnius, Laisvės pr. 53E Tel. +370 5 2790577
  • Vadybininkas:
Darius.Skuja@lemora.ltTel. +370 630 00578
Edmundas.Zalpys@lemora.ltTel. +370 685 85819
Aistis.Baltrusis@lemora.ltTel. +370 656 27877
Saulius.Lazdauskas@lemora.ltTel. +370 650 66700
Eduardas.Kunsmonas@lemora.ltTel. +370 650 21597
Vykintas.Galkauskas@lemora.ltTel. +370 655 98121
Marius.Leimontas@lemora.ltTel. +370 652 80110
Donatas.Padarauskas@lemora.ltTel. +370 650 24618
Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!