Šilta ir plona termoizoliacija

Ekspertai tirdami namų šilumos pralaidumą pabrėžia, kad net 30-40% šilumos energijos išeina per langus, tad itin svarbu, kad šilta ir sandari būtų visa lango konstrukcija. Lietuvoje jau plinta principas, kai renovuojant pastatus langai yra iškeliami į išorinį sienos šiltinamąjį sluoksnį, šitaip gerokai sumažinant šilumos nuostolius. Tais atvejais, kai šito padaryti nepavyksta, galima apšiltinti tik pastato fragmentus, tarkim vieno buto langų angokraščius. 

KINGSPAN Kooltherm K5 fenolio plokštės ir WEBER mišiniai - efektyvi termoizoliacinė sistema, veikianti tiek didelio pastato masteliu (tinkuojami fasadai), tiek ir mažesniuose plotuose (angokraščiai).

ANGOKRAŠČIŲ ŠILTINIMAS

Kingspan Kooltherm K5 fenolio plokštės

  • ploniausios iš naudojamų termoizoliacinių medžiagų (šilumos laidumas λD 0,020...0,021 W/mK; degumas B-s1, d0);
  • iš abiejų pusių padengtos stiklo audiniu, palengvinančiu medžiagų sukibimą ir veikiančiu kaip papildomas armavimas (nereikia nei šiaušti, nei gruntuoti prieš tinkavimą);
  • eksploatavimo terminas yra neribotas - ilgaamžiškumas priklauso tik nuo atraminių struktūrų ir eksploatavimo sąlygų.

Weber.therm 410 armavimo mišinys

  • elastingas, lengvai tepamas;
  • puikiai sukimba ne tik su fenolio plokštėmis, bet ir su daugeliu standartinių statybinių paviršių;
  • išdžiuvęs yra atsparus vandeniui ir šalčiui;
  • pasižymi labai maža vandens įgertimi, bet išlieka laidus vandens garams.

Weber.vetonit LR+ polimerinis glaistas

  • naudojamas patalpų viduje;
  • džiūdamas nesitraukia ir netrūkinėja;
  • galima tepti storesniu sluoksniu;
  • užmaišius galima naudoti net 24 val.

Weber VH cementinis glaistas

  • skirtas išorei, drėgnoms ir šlapioms patalpoms, taip pat naudojamas glaistant fasadus, veikiamus drėgno Lietuvos klimato;
  • džiūdamas suformuoja tvirtą, elastingą, laidų garams, bet atsparų vandeniui, drėgmei ir šalčiui sluoksnį;
  • gali būti naudojamas kaip baigiamoji apdaila.

ANGOKRAŠČIŲ ŠILTINIMO INSTRUKCIJA

Reikia konsultacijos?
  • Prekybos salonas:
Vilnius, Savanorių pr. 180 Tel. +370 5 2700211
Vilnius, Verkių g. 44 Tel. +370 5 2074115
Kaunas, Technikos g. 8A Tel. +370 37 465555
Kaunas, Raudondvario pl. 166 Tel. +370 37 271219
Klaipėda, Dubysos g. 72 Tel. +370 46 310800
Šiauliai, Metalistų g. 8E Tel. +370 41 505000
Panevėžys, Paliūniškio g. 9 Tel. +370 45 578552
Vilnius, Laisvės pr. 53E Tel. +370 5 2790577
  • Vadybininkas:
Darius.Skuja@lemora.ltTel. +370 630 00578
Saulius.Gabrilevicius@lemora.ltTel. +370 630 06920
Vaidas.Seibokas@lemora.ltTel. +370 650 41460
Saulius.Lazdauskas@lemora.ltTel. +370 650 66700
Tomas.Kungys@lemora.ltTel. +370 656 37851
Darius.Mazukna@lemora.ltTel. +370 699 58255
Almantas.Pakalnis@lemora.ltTel. +370 682 27588
Donatas.Padarauskas@lemora.ltTel. +370 650 24618
Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!