Įleidžiamas šviestuvas Polaris su perforuotais intarpais Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Įleidžiamas šviestuvas Polaris su perforuotais intarpais

Kodas: A000050036

Gamintojas: Northcliffe

Novatoriško dizaino įleidžiamas T5 šviestuvas, kuris apjungia naujausių technologijų Helvar elektroninį balastinį įtaisą, suteikiantį didžiausią efektyvumą, energijos taupymą ir šviesos kokybę. Išskirtinis dizainas ir išvaizda.

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

Novatoriško dizaino įleidžiamas T5 šviestuvas, kuris apjungia naujausių technologijų Helvar elektroninį balastinį įtaisą, suteikiantį didžiausią efektyvumą, energijos taupymą ir šviesos kokybę. Išskirtinis dizainas ir išvaizda. Vienas iš elegantiškiausių T5 įleidžiamų šviestuvų rinkoje su aukščiausio lygio apšvietimo kokybe. Vos 1,8 kg sveriantis 57 mm aukščio šviestuvas.

Dvigubos parabolės atspindys ir perforuoti intarpai geresniam šviesos pasiskirstymui. Visiškai uždaras korpusas su veidrodiniu atspindžiu, kuris pagerina šviesos našumą ir yra išskirtinis „NORTHCLIFFE LIGHTING“ gaminys. Siekiant didžiausio stabilumo, atspindys įmontuojamas į korpusą saugaus užrakto spaustuku. 

Visiškai uždaras baltas plieninis korpusas.

Tinka 15-24 mm modulinėms ir / arba gipskartonio luboms. Montuojant šviestuvą į gipskartonio lubas, rekomenduojama naudoti tvirtinimo laikiklius.

Pavadinimas

Lempos galia (W)

ir cokolis

Matmenys, mmSvoris, kgBendra galia, W
  Polaris 414 A01 DB   4x14 (G5)  595x595x57 1,862