Tiesioginės-netiesioginės šviesos įleidžiamas šviestuvas Sirius Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Tiesioginės-netiesioginės šviesos įleidžiamas šviestuvas Sirius

Kodas: A000031908

Gamintojas: Northcliffe

Unikalus tiesioginės-netiesioginės šviesos įleidžiamas T5 šviestuvas, apjungiantis naujausių technologijų Helvar elektroninį balastinį įtaisą, suteikiantį didžiausią efektyvumą, energijos taupymą ir šviesos kokybę.

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

Unikalus tiesioginės-netiesioginės šviesos įleidžiamas T5 šviestuvas, apjungiantis naujausių technologijų Helvar elektroninį balastinį įtaisą, suteikiantį didžiausią efektyvumą, energijos taupymą ir šviesos kokybę. Išskirtinis dizainas ir išvaizda. Vienas iš elegantiškiausių įleidžiamų šviestuvų rinkoje su aukščiausio lygio apšvietimo kokybe. Vos 1,8 kg sveriantis 66 mm aukščio šviestuvas.

Du aliumininiai išlenkti atspindžiai netiesioginės šviesos projekcijai ir dvigubos parabolės veidrodinis aliumininis atspindys tiesioginės šviesos projekcijai. Siekiant didžiausio stabilumo, atspindys įmontuojamas į korpusą saugaus užrakto spaustuku. Deluxe versijos atspindžiai gaminami naudojant Alanod MIRO aliuminį su 95% šviesos atspindėjimu.

Visiškai uždaras baltas plieninis korpusas. Deluxe versija pagaminta iš visiškai matinio aliuminio.

Tinka 15-24 mm modulinėms ir / arba gipskartonio luboms. Montuojant šviestuvą į gipskartonio lubas, rekomenduojama naudoti tvirtinimo laikiklius.

Pavadinimas

Lempos galia (W)

ir cokolis

Matmenys, mmSvoris, kgBendra galia, W
  Sirius 414 A03 Deluxe   4x14 (G5)  595x595x66 1,862