Pristatymo laikas Modulinės pertvaros CLIPPER Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Modulinės pertvaros CLIPPER

SAINT-GOBAIN koncerno CLIPPER įmonė projektuoja ir gamina aliuminio profilių modulines pertvaras prekiniais ženklais ELANCE ir INFLUENCE, skirtas komercinės, pramonės ir viešosios paskirties pastatams.

Skaityti plačiau

Plačiau

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

Siūlomas didelis CLIPPER modulinių pertvarų konstrukcijų, apdailos detalių, spalvų, sienelių tipų ir paviršių pasirinkimas:

- aklinos su dažyta, medžio ar audeklo imitacijos apdaila; matomi ar paslėpti konstrukcijos profiliai; vertikali ar horizontali plokščių padėtis;

- stiklinės su viengubais ar dvigubais skaidriais, pusiau skaidriais ar tamsintais stiklais,su matomais profiliais arba berėmis konstrukcijos;

- kombinuotos, derinant aklinas ir stiklines pertvaras;

 Aliuminio profilių standartinės spalvos: balta, antracitas, anoduotas aliuminis. Pagal specialius užsakymus tiekiamos spalvos pagal RAL paletę.

 Pertvarų profilių konstrukcijose galima įmontuoti žaliuzes, įrengti elektros ar IT instaliaciją, specialūs profiliai leidžia montuoti pertvaras įvairių 10-1800 kampu. Platus durų, taip pat ir slankiojančių durų, pasirinkimas, kurioskomplektuojamos su renakenomis, spynomis, pritraukėjais, garso barjerais ir kt. priedais.

Modulinės pertvaros projektuojamos ir gaminamos pagal kiekvieną konkretų užsakymą.

Techninė dokumentacija pateikiama http://www.clipper.fr

Besiūlė pertvara

Besiūlė pertvara iš vientisųjų plokščių

Atsisiųsti (1.66M)