Nuotraukose vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kt. parametrais gali neatitikti realaus vaizdo!

Poliuretano plokštė FF-PIR GYL (vidaus šiltinimui)

25,20 € / vnt.

Kainos internetinėje parduotuvėje ir prekybos salonuose gali skirtis. Kainos pateikiamos su PVM.

Vidaus šiltinimui skirta FF-PIR GYL šilumos izoliacinė plokštė yra pagaminta iš standžių poliuretano putų šerdies, iš vienos pusės padengta daugiasluoksne aliuminio folija, o iš kitos pusės yra gamykliškai priklijuota 9,5 mm storio gipso kartono plokštė.

Plačiau
Apmokėjimas, lizingas
PASIRINKITE:
1. Išmatavimai:
2. Kiekis:
Siųsti užklausą

Finnfoam FF-PIR GYL šilumos izoliacinė plokštė yra pagaminta iš standžių poliizocianurato (poliuretano) putų (PIR) šerdies, iš vienos pusės padengta daugiasluoksne aliuminio folija (montuojama prie sienos), o iš kitos pusės yra gamykliškai priklijuota 9,5 mm storio gipso kartono plokštė.

  • FF-PIR GYL plokštė yra skirta apšiltinti iš vidaus, kaip papildoma sienų bei stogo izoliacija. FF-PIR šilumos laidumas λD yra 0,023 W/mK, todėl plokščių reikia iki 2 kartų plonesnių nei tradicinių izoliacinių medžiagų, t.y. ženkliai sumažinamas visos konstrukcijos storis ir sutaupomas naudingas patalpų plotas.
  • Plokštėms tvirtinti nereikalingas karkasas, o įrengtą gipso kartono paviršių galima iš karto glaistyti ar kitaip apdirbti.
  • Plokštės svoris nedidelis (30 kg/m³) - neapkraunama konstrukcija.
  • Aliuminio folijos sluoksnis veikia kaip garų barjeras, todėl konstrukcija tampa ypač sandari (galima izoliuoti nenaudojant vėjo ir garo plėvelių).
  • FF-PIR GYL tinka ir naujai statybai, ir seniems pastatams renovuoti.
  • FF-PIR yra ilgaamžės, atsparios drėgmei ir pelėsiui, gaminamos tausojant aplinką, neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų.
  • Gaisro atveju PIR izoliacija nepalaiko degimo, todėl sumažėja rizika dėl pakartotinio užsidegimo. Taip pat pasižymi dideliu atsparumu cheminiam poveikiui, todėl izoliacijos neveikia tirpikliai, plastifikatoriai ir mineralinės alyvos.

Techniniai duomenys

Plokštės ilgosios kraštinės yra frezuotos, o galai - tiesūs.

Produktas Išmatavimai PIR (poliuretano) sluoksnis vnt./pal. m²/pal.
FFPIR 40 GYL 40 x 600 x 2600 mm 30 mm 60 93,60
FFPIR 70 GYL 70 x 600 x 2600 mm 60 mm 34  53,04

Montavimas

Finnfoam FF-PIR GYL galima naudoti įvairių konstrukcijų sienoms (mūro, betono, medžio ir kt.) izoliuoti. Montavimas nesudėtingas - GYL plokštes galima montuoti tiesiai ant sveikos sienos. Jei sena siena turi garų izoliaciją, ją reikia subadyti (apie 10 skylių kvadratiniame metre). Taip padaryti reikia dėl to, kad konstrukcijoje neliktų ertmių, tarp dviejų garo izoliacijos sluoksnių.

Šiltinimas pradedamas nuo kampo. Prieš pirmos plokštės montavimą, vertikalioje kampinėje sandūroje užpurškiama siaura sandarinimo putų juosta. Plokštės yra glaudžiamos prie sienos ir 15 mm atstumu nuo krašto tvirtinamos medvaržčiais, 300 mm tarpu vienas nuo kito. Į susidariusią liežuvėlio-griovelio sandūrą užpurškiamos sandarinimo putos. Tarp izoliacinių plokščių ir grindų bei lubų paliekamas apie 1 cm tarpos, į kurį lengva įpurkšti sandarinimo putų ir užsandarinti viršutinius ir apatinius sujungimus. Kadangi FF-PIR plokščių aliuminio folijos sluoksnis veikia kaip garų barjeras, todėl papildomos garo užtvaros naudoti nereikia. Kampuose plokštės montuojamos užleidžiant vieną plokštę ant kitos, o sandūrą užpurškiant sandarinimo putomis. Seną elektros instaliaciją galima palikti, paaukštinus elektros lizdus, o atsiradusias kiaurymes užsandarinus. Po plokščių montavimo atsiradęs išdžiūvusių sandarinimo putų perteklius nupjaunamas, o plokščių sandūros užglaistomos gipso kartono plokščių apdailai skirtu glaistu. FF-PIR 40/70 GYL plokštės yra paruoštos dažymui, tapetų klijavimui, ant jų galima klijuoti plyteles ir pan., taip kaip nurodo gipso kartono plokščių gamintojai.

SIŲSTI DRAUGUI

 

PANAŠIOS PREKĖS
Dalintis facebook


Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!