Izoliacinė poliuretano plokštė Kingspan Sauna-Satu Padidinti

Informacija

Šiuo metu prekės sandėlyje nėra. Ji užsakoma iš gamyklos.

Poliuretano plokštė drėgnoms patalpoms Sauna-Satu

Kodas: A000014341

Gamintojas: Kingspan

  • Išmatavimai: 30 x 600 x 1200 mm
  • Tinka pirties sienų ir lubų bei drėgnų patalpų stogo izoliacijai.
  • Galima naudoti ir kitose patalpose, konstrukcijų izoliavimui iš vidaus, kartu su apdailos plokštėmis.
  • Šilumos laidumas: λD 0,023 W/mK

Skaityti plačiau

Plačiau

Šiuo metu šios prekės neturime sandėlyje, dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

Kingspan Sauna-Satu (SPU Sauna-Satu) izoliacinė plokštė puikiai tinka ir naujoms statyboms, ir renovacijai.

Vietą taupantis efektyvus sprendimas

Dėl puikių Kingspan Sauna-Satu šilumos izoliavimo savybių pakanka perpus mažiau izoliacijos nei tarkim mineralinės vatos. Pavyzdžiui, prie akmeninės sienos pritvirtinta plokštė Kingspan Sauna-Satu pirties garinę padidins beveik 10 cm. Dalį šilumos atspindės plokštės aliuminio folijos danga (padegtos abi pusės), taip pagerindama konstrukcijos termoizoliacines savybes. Kingspan Sauna-Satu gaminama iš PIR poliuretano pagrindu patobulinto poliuretano.

Paprastas ir spartus montavimas

Izoliacines plokštes Kingspan Sauna-Satu paprasta paruošti ir montuoti. Jas galima pjaustyti, frezuoti, gręžti ir kalti. Visos kraštinės turi pilną liežuvėlio-griovelio jungtį, tad plokščių danga sujungiama greitai ir patikimai. Lengvai sveriančias plokštes patogu naudoti net ir ankštose vietose. Kingspan Sauna-Satu puikiai tinka ir akmeninėms, ir medinėms konstrukcijoms.

Konstrukcijos apsauga

Kingspan Sauna-Satu saugo konstrukcijas nuo pelėsio, kadangi izoliacijos struktūra neleidžia drėgmei įsiskverbti į sienas ir lubas. Baigiamasis sandarinimas atliekamas plokščių siūles ir kiaurymes apdorojant sandarinimo putomis ir lipnia aliuminio juosta.

Patvarumas ir saugumas

Kingspan Sauna-Satu plokštės neišsitampo ir nesusitraukia, nepūva ir nepelija. Jos idealiai atlaiko pirties karštį ir drėgmę. Kingspan Sauna-Satu užtikrina techniškai taisyklingą konstrukcijos nelaidumą šilumai ir orui, dėl to pirtis kaista saugiai ir taupydama energiją. Kingspan Sauna-Satu atlaiko pastovią +100 °C temperatūrą.

Panašios prekės