Nuotraukose vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kt. parametrais gali neatitikti realaus vaizdo!

Kieta mineralinės vatos plokštė Isover RKL-31 EJ

Kainos internetinėje parduotuvėje ir prekybos salonuose gali skirtis. Kainos pateikiamos su PVM.

ISOVER RKL-31 EJ yra kieta mineralinė vatos plokštė, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu, o iš kitos-specialiu vėjo poveikį sulaikančiu laminatu.

Plačiau
Apmokėjimas, lizingas
Siųsti užklausą

ISOVER RKL-31 EJ yra kieta mineralinės vatos plokštė, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu, o iš kitos-specialiu vėjo poveikį sulaikančiu laminatu. Ilgosiose plokštės kraštinėse „griovelio-liežuvėlio“ jungtis. ISOVER RKL-31 EJ gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER RKL-31 EJ atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai.

Panaudojimas

Dažniausiai naudojama kaip vėjo izoliacija derinyje su minkšta vata ir vėjo izoliacija sienoms, luboms bei grindims. Labai gerai tinka mūro sienoms ir karkasinėms konstrukcijoms bei papildomai išorinei izoliacijai. Dėl esančios „griovelio-liežuvėlio“ jungties nesusidaro šalčio tilteliai.

Montavimas

ISOVER RKL-31 EJ yra kietos stiklo vatos plokštės, kurias galima montuoti be jokio karkaso, naudojant specialius tvirtinimo elementus. Taip pat yra specialūs tvirtinimo elementai, skirti išorinės apdailos pritvirtinimui per plokštes prie laikančios konstrukcijos (4 – 6 vnt. / m²). Plokščių sujungimų sandarinimui rekomenduojama naudoti specialias sandarinimo juostas. Montuojama pagal projektuotojo nurodymus, siekiant užtikrinti konstrukcijai keliamus reikalavimus.

Techniniai duomenys:

Gaminio Nr. Gaminio pavadinimas Plotis (mm) Ilgis Storis (mm)
27000 RKL-31 EJ-22 1200 3000 25

SIŲSTI DRAUGUI

 

PANAŠIOS PREKĖS
Dalintis facebook


Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!