Kieta mineralinė vatos plokštė Isover RKL-31 EJ Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Kieta mineralinės vatos plokštė Isover RKL-31 EJ

Gamintojas: Isover

  • ISOVER RKL-31 EJ yra kieta mineralinė vatos plokštė, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu, o iš kitos-specialiu vėjo poveikį sulaikančiu laminatu.
  • 25x1200x3000 (18m2/pok)

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 3000 x 1200
  • 25 mm

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

ISOVER RKL-31 EJ yra kieta mineralinės vatos plokštė, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu, o iš kitos-specialiu vėjo poveikį sulaikančiu laminatu. Ilgosiose plokštės kraštinėse „griovelio-liežuvėlio“ jungtis. ISOVER RKL-31 EJ gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER RKL-31 EJ atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai.

Panaudojimas

Dažniausiai naudojama kaip vėjo izoliacija derinyje su minkšta vata ir vėjo izoliacija sienoms, luboms bei grindims. Labai gerai tinka mūro sienoms ir karkasinėms konstrukcijoms bei papildomai išorinei izoliacijai. Dėl esančios „griovelio-liežuvėlio“ jungties nesusidaro šalčio tilteliai.

Montavimas

ISOVER RKL-31 EJ yra kietos stiklo vatos plokštės, kurias galima montuoti be jokio karkaso, naudojant specialius tvirtinimo elementus. Taip pat yra specialūs tvirtinimo elementai, skirti išorinės apdailos pritvirtinimui per plokštes prie laikančios konstrukcijos (4 – 6 vnt. / m²). Plokščių sujungimų sandarinimui rekomenduojama naudoti specialias sandarinimo juostas. Montuojama pagal projektuotojo nurodymus, siekiant užtikrinti konstrukcijai keliamus reikalavimus.

Techniniai duomenys:

Gaminio Nr.Gaminio pavadinimasPlotis (mm)IlgisStoris (mm)
27000RKL-31 EJ-221200300025

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi