Nuotraukose vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kt. parametrais gali neatitikti realaus vaizdo!

Silikoninis hermetikas EasyPRO All Purpose

5,61 € / vnt.

Kainos internetinėje parduotuvėje ir prekybos salonuose gali skirtis. Kainos pateikiamos su PVM.

  • Atsparus lietui – vos per 2 valandas.
  • Visos paskirtys – viename.
  • Visiems paviršiams.
Plačiau
Apmokėjimas, lizingas
PASIRINKITE:
1. Spalva:
2. Pakuotė:
3. Kiekis:
Siųsti užklausą

Dėl greitos polimerizacijos ir tvirto sukibimo su daugybe dangų, visų paskirčių silikoninis sandariklis Penosil EasyPRO gali būti veikiamas vandens jau po 2 valandų po panaudojimo. Lietus neįtakoja sandariklio patvarumo, sukibimo ir elastingumo.

Visų paskirčių silikoninis sandariklis EasyPRO – tai neutralus sandariklis, kurio sudėtyje yra didelis kiekis fungicidų. Kitaip nei kiti sandarikliai, jį galima naudoti visur, kur galima naudoti ir neutralius, ir rūgštinius silikoninius sandariklius: sanitarinėms patalpoms, atliekant stiklinimo, fasadų sandarinimo, hidroizoliacijos ir kitus hermetizavimo darbus.

Visų paskirčių silikonas EasyPRO limpa beveik prie visų statybose naudojamų medžiagų, išskyrus polietileną ir bitumo dangas. Jis puikiai sukimba su tokiais „jautriais“ paviršiais kaip natūralus akmuo (marmuras, granitas ir pan.), veidrodžiai, keramikos plytelės, aliuminis, cinkuotas plienas, spalvotieji metalai. Atsižvelgdami į galimą platų medžiagų spektrą, rekomenduojame pirmiausiai atlikti sukibimo testą.

Gaminiui suteikiama 10 metų tarnavimo garantija!

 


SIŲSTI DRAUGUI

 

PANAŠIOS PREKĖS
Dalintis facebook


Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!