Pristatymo laikas Izoliacinė poliuretano plokštė Kingspan Therma TW56 Anselmi Padidinti

Pristatymo terminai
Pristatymas visoje lietuvoje

Pristatome per 1-4 darbo dienas* Visoje Lietuvoje

Gipsu padengta poliuretano plokštė Therma TW56 Anselmi

Gamintojas: Kingspan

  • Plokštės vienoje pusėje priklijuotas 9 mm gipso kartonas.
  • Tinka sienų, lubų ir grindų šiltinimui iš vidaus.
  • Šilumos laidumas: λD 0,023 W/mK
  • 1 lapas 1,44m2

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 40x600x2600mm

21,21 €

VNT

int(186)

Saugus pirkimas

Kingspan Therma TW56 Anselmi (SPU Anselmi) – vietą taupantis izoliacijos sprendimas naujoms statyboms ir renovacijai. Tai itin efektyvi šilumos izoliacija, leidžianti beveik perpus suploninti sienos konstrukciją, palyginus su vatos izoliacija - padidėja naudingojo ploto kvadratūra, galima rinktis grakštesnius durų ir langų modelius.

Techniniai duomenys:

  • matmenys: 600 x 2600 mm
  • storis: 40mm (30mm izoliacija)
  • šilumos laidumas: λD 0,023 W/mK
  • dalinė "griovelio-liežuvėlio" jungtis ilgosiose kraštinėse, galai lygūs
  • plokštės vienoje pusėje klijuotas, kraštuose suplonintas 9 mm gipso kartonas, kitoje – popierius

Paprastas ir spartus montavimas

Kingspan Therma TW56 Anselmi labiausiai pasiteisina remonto objektuose, kur naują izoliacijos sluoksnį galima tvirtinti tiesiai ant sveikos senos konstrukcijos. Izoliacinių plokščių montavimas vyksta sparčiai ir lengvai, remontuojamų patalpų net nereikia iškraustyti. Lengvai sveriančias plokštes galima pjaustyti, frezuoti ir gręžti tiksliai pagal reikiamus matmenis. Kingspan Therma TW56 Anselmi tinka ir akmeninėms, ir medinėms konstrukcijoms.

Konstrukcijos apsauga

Papildoma izoliacija seną statinį saugo nuo drėgmės ir pelėsio. Dėl izoliacijos Kingspan Therma TW56 Anselmi konstrukcija tampa nelaidi orui, tad nebereikia papildomo oro arba garų izoliacijos sluoksnio. Kad jungtys būtų sandarios, siūlės užpildomos sandarinimo putomis.

Įrodytas saugumas

Kingspan Therma izoliacinės plokštės neišsitampo ir nesusitraukia, nepūva ir nepelija, o jų termoizoliacinės savybės nekinta ilgus metus. Kingspan Therma izoliacija taip pat atspari ugniai – žmonių saugumas gaisro atveju bus vienodas ir Kingspan Therma plokštėmis, ir vatos izoliacija apšiltintame name. Kingspan Therma izoliacijos gaminių funkcionalumą patvirtino daugelis nepriklausomų tyrimų, kurie buvo atliekami ir Tamperės technikos universitete (TTU) bei Suomijos techninių tyrimų centre (VTT). Iš termoizoliacijos gaminių Kingspan Therma izoliacija buvo pirmoji, gavusi aukščiausią statybinių medžiagų emisijos klasę M1. Kingspan Therma izoliacijos gaminiai ženklinami CE ženklu, jiems suteikiama dešimties metų garantija.

Vilnius

Savanorių pr. 180 2020-05-25 , 17:30125 vnt.

Kaunas

Technikos g. 8A 2020-05-25 , 17:301 vnt.

Klaipėda

Dubysos g. 72 2020-05-25 , 17:3060 vnt.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi