Tinkuojamų fasadų šiltinimas

Jaukiuose ir šiltuose namuose norėtų gyventi kiekvienas, todėl namų šiluma tikslinga pasirūpinti jų statymo metu. Nustatyta, kad namo šilumos taupymo pagrindas – fasadų šiltinimas. Vienas iš metodų - fasadų apšiltinimas tinkuojant, dar kitaip vadinamas "šlapias", skirtas pastatų išorės sienų termoizoliacijai ir apsaugai nuo žalingo aplinkos poveikio.

Tai technologija, kai klijais ar mechaniškai prie fasado yra tvirtinamos putų polistireno ar akmens vatos plokštės, kurios tinkuojamos armuojančiu sluoksniu, apdailai naudojant įvairius tinkus, keramines plyteles ar dažus. Rezultatas - tinkuojamos sistemos tampa vientisos sienos konstrukcijos dalimi.

Tinkuojamų fasadų šiltinimo sistemų pliusai:

  • sistema yra pigesnė nei ekonominės klasės ventiliuojama fasadų šiltinimo sistema;
  • sutaupo daugiau šilumos energijos, patikimai saugo fasadą ir tarnauja ne mažiau kaip 25 metus;
  • nesudėtingai montuojama;
  • suteikia didelių galimybių architektūriniams ir estetiniams sprendimams (pvz. individualios spalvinės ar faktūrinės gamos pasirinkimas).

Tinkuojamų fasadų šiltinimo sistemų minusai gali atsirasti tuo atveju, jeigu šiltinimo ir tinkavimo darbai bus atlikti nekokybiškai (pvz. neatsižvelgiama į oro sąlygas ar darbus atlieka ne specialistai) ir bus pasirinktos pigios, nekokybiškos, nežinomų gamintojų siūlomos medžiagos.

Kalbant apie tinkuojamo fasado įrengimo medžiagas, viską geriausiai įsigyti iš vieno tiekėjo. Tokiu atveju visi vieno fasado komponentai suderinami tarpusavyje pagal cheminius ir fizinius parametrus. Taisyklingai parinkti sudedamąsias gražaus ir ilgaamžio fasado dalis gali tik specialistas.

Lemora – patikimas statybinių ir apdailos medžiagų tiekėjas Lietuvoje. Atstovaujame daugumą garsiausių gamintojų, todėl galime pasiūlyti platų prekių asortimentą, galimybę susikomplektuoti norimą krepšelį bei patrauklias gaminių kainas.

Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!