• Izoliacinės plėvelės
  • Šilumos, garso izoliacija

    Šilumos ir garso izoliacijos medžiagos – puikus sprendimas, norintiems sutaupyti. Tam, kad šildymo sezono galėtumėte laukti ramiai, tereikia pasirūpinti geru namo užsandarinimu. Aukštos kokybės putų plokščių, mineralinės vatos, keramzito bei kitų izoliacinių priemonių galite įsigyti internetu Lemora.lt. Asortimente rasite patikimų gamintojų medžiagų, kurios palengvins apšiltinimo darbus. Gerai atlikti darbai ne tik garantuos namų šilumą bei jaukumą, bet ir apsaugos nuo gatvės triukšmo ar neramių kaimynų. Ieškantys ilgaamžių sprendimų, gali išbandyti keramzito granules. Jos puikiai užpildo visas tuštumas, pasižymi gera termoizoliacija ir atsparumu karščiui bei šalčiui. Be to, tai yra ekologiška ir tvirta priemonė, kuri nesukrenta, todėl patogu dirbant. Labiau pasikliaujantys tradiciniais izoliacijos sprendimais taip pat ras prekių, kurios nustebins itin geru kokybės ir kainos santykiu. Išbandykite Lemora.lt internetinę parduotuvę jau šiandien ir darbus atlikite su tikru malonumu. Apsaugokite ne tik namus, bet ir savo sveikatą.

  • Hidroizoliacija

    Hidroizoliacijos priemonės pravers norintiems išvengti nepageidaujamos drėgmės namuose. Ypač dažnai butų ir mūrinių namų šeimininkus kankina dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės atsirandantis pelėsis ar grybelis. Jis kenkia ne tik namų interjerui, bet ir Jūsų sveikatai. Užkirsti kelią šiems procesams galite tinkamai pasirinkdami hidroizoliacines priemones. Jų gausu internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite statybinių mišinių, mastikų, gruntų, membranų, geotekstilių ir kitų medžiagų, reikalingų sandarinimui. Aukštos kokybės priemonės padės sustabdyti Jūsų būste plintančią drėgmę ir apsaugos nuo statybinių konstrukcijų irimo procesų. Įsigyjant prekes būtina atkreipti dėmesį į jų specifikacijas. Rinkitės karščiui ir šalčiui atsparius hidroizoliacinius mišinius – taip išvengsite papildomų išlaidų ir sutaupysite laiko. Lemora.lt taip pat rasite apsauginių juostų ir plėvelių, kurios padės darbus atlikti kruopščiai ir sklandžiai. Įsigykite patikimų gamintojų siūlomų hidroizoliacijos priemonių už itin gerą kainą jau šiandien ir kurkite švarų, saugų bei jaukų būstą.

  • Sandarinimo medžiagos
Rodomos 1 - 212 iš 212 prekių

Izoliacijos ir sandarinimo medžiagos – vienos svarbiausių namo statybos ar remonto procese. Jos padeda apsaugoti namus nuo nepageidaujamos drėgmės, gatvės triukšmo ar neramių kaimynų. Tinkamai izoliavę namą išvengsite ir sumažinsite šildymo išlaidas, tad šaltojo sezono galėsite laukti ramūs. Geras namo sandarinimas pasitarnaus ir karštomis vasaromis – kambarių neprikaitins karšta saulė, išvengsite tvankių naktų. Tam, kad netektų patirti net menkiausio nepatogumo naujuose namuose, tereikia patikimai izoliuoti visas sujungimų ir sutvirtinimų vietas. Tai geriausia padaryti pasitelkiant aukštos kokybės sandarinimo medžiagas. Izoliacinių plėvelių, šilumos ir garso izoliacijai skirtų priemonių itin geromis kainomis galite įsigyti internetu Lemora.lt. Čia taip pat rasite tvirtinimo juostų, manžetų, statybinių mišinių bei kitų medžiagų, skirtų hidroizoliacijai. Asortimente gausu putų, klijų, hermetikų, juostų, pistoletų, valiklių ir kitų sandarinimo priemonių, kurios padės atlikti darbus greičiau ir, be abejo, sklandžiau. Įsigykite izoliacinių ir sandarinimo prekių internetu Lemora.lt – atsiimti nemokamai sandėliuojamas medžiagas galėsite jau tą pačią dieną!