Produktų sąrašas pagal gamintoją Lemora UAB

UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau nuo 1993 m.

          Atstovaujame daugumą garsiausių gamintojų, todėl galime pasiūlyti platų prekių asortimentą, galimybę susikomplektuoti norimą krepšelį bei patrauklias gaminių kainas. Pagrindiniai mūsų klientai - statybinės organizacijos, statybinių medžiagų parduotuvės ir privatūs asmenys, statantys ar remontuojantys individualius namus ar butus.

         Šalia prekybos taip pat vykdome ir kitą veiklą - projektuojame, parduodame bei montuojame įvairių tipų pakabinamas lubas, mobilias pertvaras ir pakeliamas grindis.

         Mūsų prekybos salonai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje, taip pat užsakymus priimame ir internetu! Esant poreikiui, prekes pristatome tiesiai į statybvietę ar kitą nurodytą vietą Lietuvoje.

Daugiau
Rodomos 1 - 2 iš 2 prekių
  • Montuojame pakeliamas grindis

    2018 metais sumontavome virš 50000m2 pakeliamų grindų Lietuvoje mūsų komandoje dirba tik patyrę grindų montuotojai atliekame montavimo darbus greitai, kokybiškai  visada suteikiame garantiją medžiagoms ir atliktiems darbamsspauskite TEIRAUTIS, trumpai aprašykite savo pageidavimus ir mes  su Jumis susisieksime per 1 d.d. arba net greičiau

  • Montuojame pakabinamas lubas

    montuojame lubas nuo 1996 m.dirbame privačiuose ir komerciniuose objektuoseesame sumontavę virš 7 000 000 m2 pakabinamų lubųdirba tik aukščiausios kvalifikacijos meistraivisada suteikiame garantiją  visoms medžiagoms ir atlikties darbamsspauskite TEIRAUTIS, trumpai aprašykite savo pageidavimus ir mes  su Jumis susisieksime per 1 d.d. arba...

Rodomos 1 - 2 iš 2 prekių