Katalogas

E-prekyba

Rekomenduojame

*

Statybinė chemija

Priemonė pelėsio naikinimui Mogel Fri

Priemonė pelėsio naikinimui Mogel Fri
Gamintojas:

Parduodama po: 1
Siūlome pirkti: 1, 2, 4 ir t.t.
Radote pigiau?
Uždaryti

 

Savo pirkėjams visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą, tačiau jei šią prekę radote pigiau, informuokite mus ir mes pasistengsime pateikti tokį patį ar geresnį pasiūlymą.

Loading...
11,42 €   |   39,43 Lt
Kaina: 
Jūsų asmeninė informacija

Jūsų vardas*

El. paštas*

Tel. nr.
(pvz:3701111111)

Produkto informacija

Konkurento produkto nuoroda*Konkurento produkto kaina*
€ 

Jūsų komentarai11,42 €/vnt.
39,43 Lt/vnt.

Aprašymas

Priemonė pelėsio naikinimui

Naudojama visų tipų statiniams, tokiems kaip palėpės, pamatai, rūsiai, vonios, balkiai ir sienos. Priemonę galima naudoti ant visų tipų statybinių medžiagų. Naikina ir kvapą, kuris atsiranda dėl mikrobiologinių bakterijų. Galima naudoti apsaugojimo tikslais.

Savybės

→ Paviršiniai grybeliai ir pelėsiai žūsta iškarto.

→ Paviršius gauna ilgalaikę apsaugą.

→ Priemonė neturi neigiamos įtakos statybinėms medžiagoms.

Naudojimas

Priemonė ant paviršiaus tepama dažymo būdu (kempinė, teptukas) arba purškiama pulverizatoriumi žemo spaudimo srove kol paviršius taps šlapias. Jei yra būtinybė procesą kartokite dar kartą. Leiskite priemonei veikti apie parą. Po paros pelėsius jau galima nuplauti nuo nupurkštų paviršių, o pati medžiaga ant jų lieka ir toliau saugo nuo pelėsių.

Tikrinimas

Mogel Fri turi aktyvių ultravioletinių dalelių, kurios suteikia galimybę kontroliuoti apdirbamą paviršių. Erdvė užtamsinama, tada paviršiai apšviečiami ultravioletinių spindulių lempa, kurios dėka matoma žydra šviečianti spalva. Gipso plokštės gali turėti optines baltas daleles, kurios bus matomos šviečiant ultravioletine šviesa. Norint ištirti tamsius paviršius, atstumas tarp lempos ir apdirbamo paviršiaus turi būti sumažintas. Kaip pavyzdį kontrolei naudokite neapdorotą paviršiaus plotą. Apdorojant paviršių pulverizatoriumi rekomenduojama dėvėti kaukę veidui, nes preparatas erzina kvėpavimo takus ir sukelia čiaudulį. Taip pat būtina naudoti apsaugines pirštines ir akinius.

Pakuotė: 1 l

Saugos duomenų lapas

Biocido autorizacija

 

Naujienlaiškis

Geriausi statybinių ir apdailos medžiagų pasiūlymai! Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!

Prekių krepšelis
 

Nėra prekių

Suma: 0,00 €

Užsakyti

Rekomenduojame